2733
2739
عنوان

مامان دیوانه خواستگارم

| مشاهده متن کامل بحث + 4976 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچ خودتی😐😐 من خودم کشف کردم عا رو😐

والا من از اولشم عا تیک کلامم بودع/

ندیدم گفتع باشی/

نقشع نکش عا گفتنمو تصاحب کنی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
والا من از اولشم عا تیک کلامم بودع/ ندیدم گفتع باشی/ نقشع نکش عا گفتنمو تصاحب کنی/

والا من یه بار مطخواستم بنویسم اره نوشتم عاره دیه بعد از اون موعه یه حرف کم میکردم دیه گفتم عا

2731
والا من یه بار مطخواستم بنویسم اره نوشتم عاره دیه بعد از اون موعه یه حرف کم میکردم دیه گفتم عا

پ حسابی فسفور سوزوندی/

ن ما کوردا ب عارع میگیم عا معمولا/

خعلی وقتع عاعا میکنم مشتی/

من همیشع ی صندلی واسم کم بود ،کتم واسم تنگ بود ، کفشام برام کوچیک بود،ساعتم خواب میموند و من ازش جلوتر حرکت میکردم .دنیا برا من جای کوچیکیع ،احساس میکنم همع جا بستس و نمیتونم نفس بکشم، انگار همع این لحظع هارو قبلا دیدم، درختا، صدای ابشار،قورباغه ها، اونارو زمانی میبینم ک در حال مردنم/
2740
بعد گفت دخترم بیا بریم باهات کار دارم رفتیم تو اتاق من من اتاقم پر کتابه درو دیوارشم صورتی  دخ ...

مثبت ترین نکتش اینه که با اولین دیدار معلوم میشه چجور آدمیه و دختره میفهمه با اینا وصلت نکنه😀بعضیا خیلی بدترن اول کلی زبون ریزی میکنن آخرش معلوم میشه طرف یجور دیگس

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...

وای اسی چقدر رفتارش عجیب بودخندم گرفت.آخرش تو با پسره صحبت کردی؟ 

دختر خواهر شوهرم یک دختربچه ناز پنج شیش ساله هستش که مبتلابه سرطان خون شده لطفا با دل های پاک تون برای سلامتیش و شفا یافتنش دعا کنید و سوره حمد بخونید و صلوات بفرستید تا دل یک مادر نگران رو شاد کنید. ان شاءالله خدا به بچه ها تون سلامتی بده
بعد گفت دخترم بیا بریم باهات کار دارم رفتیم تو اتاق من من اتاقم پر کتابه درو دیوارشم صورتی  دخ ...

😁😁😁اووووف خداروشکر کاش همه مادرشوهرا اول خودشون نشون میدادن... والا اگ جوابتم مثبت بود با این برخورداش دیگه ردشون میکردی....

2706