2737
2734
عنوان

سوالات مراقبت پوستی ۲

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 42 پست
مرسییییییی مهربونم ک انقدر دقیق توضیح میدی ماچ رو کلت😘😘😘🤩 اخه چند جا خوندم باید پاک کنیم ؟  ...

خواهش میکنم عزیزم😘

تونر با اینکه منافذ رو تا حدی تمیز میکنه ولی ماهیتش پاک کنندگی نیست محصولاتی که پاک کننده هستن نیاز به شست و شو دارن

کرم دور چشم هم من خودم به شخصه بالای پلکم میزنم چون پوستم خشکه و احساس کشیدگی میکنم ولی اگه دور چشمتون ابرسان و مرطوب کنندس و احساس خشکی ندارید نیاز نیست یه جورایی دل بخواهیه که بزنید یا نه♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم عزیزم😘 تونر با اینکه منافذ رو تا حدی تمیز میکنه ولی ماهیتش پاک کنندگی نیست محصولا ...

مرسی بابت وقتیکه ک گذاشتی جیگر😘

اوکی پس نمیشورم ...

اهان ممنونم گلم 

راستی میشه ماسک سفیده تخم مرغ رو هم بهم بگین اینکه چه مزایایی داره برای پوست و نحوه استفادش 🙈

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
کرم دور چشم برای پیشگیری چی خوبه؟ ۲۱ سالمه فعلا ام کیو دارم داره تموم میشه 

دور چشم نئودرم خوبه البته منم ۲۱ سالمه واسه پیشگیری دور چشم نمیخرم خودم درست میکنم برای همین اینو طبق تحقیق پیشنهاد میدم نه اینفاده شخصی😅

و اینکه لوسین بدن سیگل اره اگه پوست خیلی خشکی ندارید خوبه زود جذب و مرطوب کنندس♥️

2731
دور چشم نئودرم خوبه البته منم ۲۱ سالمه واسه پیشگیری دور چشم نمیخرم خودم درست میکنم برای همین اینو طب ...

نه پوستم خشک نیست 

اگه سبک باشه خیلی خوبه کلا از کرم ها و لوسیون های سبک خوشم میاد😅

مرسی بابت وقتیکه ک گذاشتی جیگر😘 اوکی پس نمیشورم ... اهان ممنونم گلم  راستی میشه ماسک سفیده ...

ماسک سفیده تخم مرغ برای ازبین بردن منافذ سر سیاه هست و یه مقدار هم روی کوچیک  شدن منافذ تاثیر داره

سفیده تخم مرغ و جدا کنین یه لایه روی بینی بزنین یه لایه دستمال کاغذی ،دوباره یه لایه سفیده ویه لایه دیگه دستمال و بازم یه لایه سفیده

صبر کنین خشک خشک بشه بعد جداش کنین ماسک خوبیه 

فقط مراقب باشین تو دهنتون نره سفیده که مشکلی پیش نیاد😘

نه پوستم خشک نیست  اگه سبک باشه خیلی خوبه کلا از کرم ها و لوسیون های سبک خوشم میاد😅

البته مقدار سبکیش رو باید امتحان کنین، ولی میدونم برای پوستای خیلی خشک جوابگو نیست

ماسک سفیده تخم مرغ برای ازبین بردن منافذ سر سیاه هست و یه مقدار هم روی کوچیک  شدن منافذ تا ...

هم منافذ دارم هم جوش سرسیاه البته خیلی کم 

یعنی ۳ تا کاغذ دستمال میزارم لابه لاش هم سفیده تخم مرغ یعنی رو دستمالا هم بریزم؟؟؟

و اینکه چندبار درماه انجام بدم؟؟ و چند دیقه بمونه؟

ببخشید انقدر سوال میکنم 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2738
هم منافذ دارم هم جوش سرسیاه البته خیلی کم  یعنی ۳ تا کاغذ دستمال میزارم لابه لاش هم سفیده تخم ...

نه عزیزم خواهش میکنم♥️♥️

اره همینجوری باید باشه تا راجت تر جدا بشه وقتی خشک شد

دوهفته ای یک بار کافیه♥️

نه عزیزم خواهش میکنم♥️♥️ اره همینجوری باید باشه تا راجت تر جدا بشه وقتی خشک شد دوهفته ای یک بار کا ...

ممنونم عزیزدلم خدا خیرت بده ک انقدر خوب توضیح دادی خییییلی لطف کردی 😘😘😘😘😘😘

ممنونم عزیزدلم خدا خیرت بده ک انقدر خوب توضیح دادی خییییلی لطف کردی 😘😘😘😘😘😘

خواهش میکنم امیدوارم مفید بوده باشه مطالب دیگه هم لازم داشتین به وبلاگم سر بزنید تو امضا کم کم دارم مطالب مفید بهش اضافه میکنم😘😘😍😘

خواهش میکنم امیدوارم مفید بوده باشه مطالب دیگه هم لازم داشتین به وبلاگم سر بزنید تو امضا کم کم دارم ...

فداتشم گلم  مرسی جواب سوالامو گرفتم .. چشم حتما