2410
2553
عنوان

سوالات مراقبت پوستی ۲

231 بازدید | 42 پست

میخوام از این بعد چند روز یبار این تاپیک رو بزنم سوالتتون رو بپرسید به هم دیگه کمک کنیم😍♥️

راجب تکنیک های ارایش هم سوالی داشتید در خدمتم♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووووم واسه شفاف شدن پوست چکار کنیم

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2720
2714

دوستان یه تونر و ژل شستشو خوب برای پوست مختلط رو به خشک معرفی کنید؟؟؟؟؟؟؟

راستی تونر و مسیلارواتر یکیش کافیه یا باید دوتاشم استفاده کنیم؟؟؟؟؟؟؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
آبرسان های خوب معرفی کنید🧡

به ترتیب از قیمت مناسب به قیمت بالا:

مرطوب کننده و ابرسان ژوت تیوپ سفید مناسب همه ووستا فقط پوستای خیلی چرب ممکنه براشون سنگین باشه

مرطوب کننده و ابرسان نئودرم تیوپ ابی مناسب پوست خشک و معمولی

سرم ابرسان بیو مارین مناسب همه پوستا مخصوصا چرب

سرم ابرسان نوتروژینا مناست همه پوست مخصوصا چرب

سرم هیالورنویک اسید اوردینری کناسب همه پوست ها

عزیزم من راجع به میکرودم ابریژن سوال دارم میخوام دستگاهشو بخرم نمیدونم چی خوبه

عزیزم من در روشهای دستگاهی زیاد اطلاعات ندارم و متاسفانه هنوز شروع به یادگیری نکردم ممکنه چیزی بگم که اشتباه باشه واقعا معذرت میخوام♥️♥️

من هرگز تو عمرم ضدآفتاب استفاده نکردم.. همش کرم پودذو پنکیک.. البته فقط برای بیرون رفتن.. خاستم بدون ...

ضد افتاب ضروری ترین کرم مراقبتی پوسته حتی تو خونه هم باید استفاده بشه♥️

2706