2737
2739

ما هم گفتیم هر کاری میخواهید بکنید حتی مامانم به دستو پاش افتاد اما فایده نداشت .....

اومدن و گفتن مهریه رو میذاریم اجرا و البته گذاشتن و تا قرون آخرشو هم گرفتن !

گر نگه دار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما هم با خوب بد خانوم ساختیم باورتون نمیشه ولی شبا تا ساعت ۶ صبح با صدای بلند تلوزیون نگاه میکرد و چ ...

اسی به شما ربطی نداره کی ساعت چند میخوابه ساعت چند بیدار میشه.. خالا صدای تلوزیون اگه اذیت بودین باخوبی بهش میگفتین شبا صدا رو کم کن.

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
تا اینجاش که فقط نشون دهنده دخالت های شما بوده...  خب دوست داره تو خونه خودش ساعت 6 صبح بخوابه ...

عزیزم چرا ایتقدر تعصب بیخود ب عروسا داری طرف میخاد بخاطر ی از خواب بیدار شدن دخترشو طلاق بده دعوا راه انداخته باز میگی تقصیر شماست ک از خواب بیدارش کردین ینی طبقه بالای خونه بابای خودشم بود حق نداشتن درخونشو بزنن یا نگرانش بشن چرا نیستش

2728
معلومه خیلی سرتون توزندگیشه  بکشین بیرون اززندگی زنداداشتون

چطور میتونی هنوز داستان رو تعریف نکرده اینقد زننده حرف بزنی و اینجوری با استارتر حرف بزنی و قضاوت کنی ؟؟؟؟

یه جوری میگی بکشین بیرون از زندگی زن داداشتون انگار خدایی و از همه چی خبر داری که اینجور حکم دادی !!!!

تورخدا اینقد مغرضانه تو سایت نظر ندین ،،،،،،،قرار نیست عقده خواهرشوهرامون رو سر استارتر دربیاریم که !!!

2738

خلاصه خانوم بعد از گرفتن مهریه گفت من شوهرو زندگی مو دوست دارم و میخوام خونه ام جدا باشه  و همه این کارا رو انجام داد خونه جدا و حتی سالی یبار هم نذاشت داداشم بیاد خونه مامانم ....

تا اینکه یه روز ...

گر نگه دار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد.  
اما تا فهمید چی شده زنگ زد باباش و کل دایی هام اومدن خونمون 😑😑😑😑 یه دعوایی شد یعنی صدامون رو فک ...

چرا درست تعریف نمیکنی? چون در خونش در زده بودین الکی واییاد داد و بیداد و زنگ باباش زدن?? 

چطور میتونی هنوز داستان رو تعریف نکرده اینقد زننده حرف بزنی و اینجور حرف بزنی و قضاوت کنی ؟؟؟؟ ی ...

معلومه که 

وقتی آمارخواب وبیداریشم دارن معلومه خیلی سرشون توزندگیش بوده

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝

بذارید همه رو بگه بببنیم چی ب چیه بعد قضاوت کنید..

خب اسی بعدش ....

8...(یک توآزردمرا..ویک جهان شادم نکرد..)...دلتنگی خیلی نامرده.ازیک جایی به بعد می شینی یه گوشه با بغض نگاه میکنی تا زندگی تموم بشه...۴آبان۱۴۰۱ عشقم برای همیشه ترکم کرد بعدازاون دیگ هرگز به هیییچکس اعتمادنمیکنم عاشق نمیشم تنهایی رو باجون ودل نگه میدارم خیلی دوسش داشتم صداش آرومم میکرد..ارزومه پشیمون بشه ی روزی برگرده ارزوش باش یک بار دیگ باهاش حرف بزنم فقط دنبالم بگرده وتوحسرتم بسوزه ک هییچ کس مث من دوسش نداشت...دلتنگم 😔😔😔😔دلم میخوادیکی بیاد دستموبگیره بلندم کنه بگه میدونم چقدرسختی کشیدی میدونم شبهات پر از دردبود میدونم چقداشک ریختی اما‌ازاین به بعد هرچ  قبل من بود فقط کابوس بود...یکی بیادکه نره یکی که ازچرت ترین چیزها براش حرف بزنم وخسته نشه ..🥀🥀ب سلامتی اون روزی که  اونی ک ترکم کرد تاوان پس بده دلش مثل دل من بشکنه هرشب مث من اشک بریزه ازدلتنگی نابودبشه ب سلامتی روزی که داغ عزیزترین ادم زندگیش بره توی دلش بسلامتی روزی ک بیچارگیش روببینم..روزی اروم میشم ک  اون تاوان پس بده سنگدل نیستم ولی درحقم ظلم شد ب زور منواز خودش جداکرد..دوسال منو عاشق خودش کردوبا بی رحمی ترکم کرد پس ب سلامتی  شکست اون🥂دلم گرفته هیشکی نیست که ببینه غروبا چجوری  اشک روی گونم می شینه😔دلم میخواد خودمو بردارم برم یه جای دور خییلی دور هیچکس رونبینم حتی گوشیمم نبرم صدای کسی رو نشنوم..🥀🥀🥀..امیدوارم هرکجا هستی همیشه غمگین باشی.۱۰دی عشقم برگشت اما‌مث قبل دوسش ندارم
2706