2737
2739
عنوان

بارداری دوم

243 بازدید | 25 پست

سلام دوستان . من یک دختر دوسال و نیمه دارم و یک ماهه باردارم . این بارداری برخلاف اولی همش حالت تهوع و بی حوصلگی دارم و از همه بوها و حتی خونمون بدم میاد . خیلی حالم بده و همش تو خونه دلم گرفته و حوصله کارای خونه و حتی دخترمم را هم ندارم . تو ذوقم خورده و انگار اصلا لذت نمیبرم . چیکار کنم ،😭

یاد خدا آرام بخش قلب هاست 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هفته ۲۲ هستم 

مثل جنازه هستم 

هنوز تهوع و بی حالی 

درد شکم و کمر 

سر گیجه 

طپش قلب 

نفس تنگی 

ضعف شدید 

بی خوابی شبانه 

حوصله خودم رو ندارم 

همش دراز کش هستم 

دخترم همش میگه مامان تو چرا همش مریضی 

از رو شوهر و بچم خجالت زده هستم 

ولی به قرآن دست خودم نیست 

تازه دو قلو هم هستم همه چی ۲ برابر 😞

2738
من هفته ۲۲ هستم  مثل جنازه هستم  هنوز تهوع و بی حالی  درد شکم و کمر  سر گیجه ...

خدا کمکتون کنه انشالا . البته شما حق داری دوقلو سخت تره

یاد خدا آرام بخش قلب هاست 💚

اونایی که حالت هاشون با حالت دوران بارداری قبلی فرق داره 

به نظرم جنسبتشون مثل فرزند اول هست 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
من هفته ۲۲ هستم  مثل جنازه هستم  هنوز تهوع و بی حالی  درد شکم و کمر  سر گیجه ...

الهی جنسیت نی نی هات چیه؟

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

چیه بچتون خدا حفطشون کنه

یدونه برادرم ظهر تاسوعا آسمانی شد قربونش برم من موندم تک و تنها با پدرو مادرم که کمرشون شکست داداش عزیزم دو ماه بود دومادشده بودی برای عروسیت کلی برنامه داشتم دای دایی بچه هام کجایی پس ،چع بی خبر رفتی، خونه بدون تو جهنمه  ،برای شادی روح داداشم صلوات بفرستین.
اونایی که حالت هاشون با حالت دوران بارداری قبلی فرق داره  به نظرم جنسبتشون مثل فرزند اول هست&n ...

مثل فرزند اول نیست فک کنم 

یدونه برادرم ظهر تاسوعا آسمانی شد قربونش برم من موندم تک و تنها با پدرو مادرم که کمرشون شکست داداش عزیزم دو ماه بود دومادشده بودی برای عروسیت کلی برنامه داشتم دای دایی بچه هام کجایی پس ،چع بی خبر رفتی، خونه بدون تو جهنمه  ،برای شادی روح داداشم صلوات بفرستین.
2706