2737
2734
عنوان

انگیزه تون برای نظافت خونه چیه؟خسته نمیشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 916 بازدید | 43 پست

منم دقیقا وضعم همینه،گلم به بچه هات یاد بده ازالان مرتب باشن،به همسرت هم که گاهی گوشزد کن.من اگه خونه بهم ریخته باشع اعصابم بهم میریزه

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️

من بخاطر آرامش خودم خونه رو تمیز میکنم.

اعصابم نمیکشه شلختگی و کثیفی رو تحمل کنم.

من دو تا بچه شیطون و شلخته دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در تلاطم زندگی باخدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.سرم بالاست چون بالا سرم خداست❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من هفته ای یبار خونمو جارو میکنم کلا ولی زیر میز غذا خوریو بعد هر وعده ی جارو دستی میزنم ظرفم دوروز یبار میشورم کلا خودمو اسیر نمیکنم و از اولم شوهرمو تو کار خونه شریک کردم کم کم عادت کرد و هر چی برمیداریم سر جاش میذاریم که خونه بهم ریخته نشه . ولی بچه ندارم که لازم باشه دائم تمیز کنم . شما هم خیلی حساس نباش خونه ای که بچه کوچیک باشه توش زود بهم میریزه

2728

من خودم تمیزی بهم حس ارامش میده دوست دارم تمیز کاری رو 

ببین اکه بهم ریخته اس اول از یه جا شروع کن مثلا یه اتاق خواب و یه کابینت اشپزخونه 

فردا یه اتاق خواب یه کابینت اشپزخونه 

بعد سرویسها دوباره یه کابینت اشپزخونه 

بعد. یه روز پذیرایی 

از فرداش بقیه اشپزخونه من اینجوری تمیز میکنم 

اینکه میگم یه اتاق خواب یعنی ملحفه همه چی رو میشورم طی میکشم حسابی کشوها رو هم نظم میدم

من چند روزه ب مرگ فک میکنم اگه خدایی نکرده اتفاقی بیفته خونم تمیز باشه ابروم نره 🤐☹

این فکر همیشه ی منه😁😁

مخصوصا حموم

میترسم بگن چه شلخته بوده خوب شد مرد😑😑

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738
من چند روزه ب مرگ فک میکنم اگه خدایی نکرده اتفاقی بیفته خونم تمیز باشه ابروم نره 🤐☹

منم همیشه به همین فکر میکنم،یه کابینتم دخترم آرد ریخته زورم میاد یه دستمال بکشم داشتم فکر میکردم هروقت حالم بد شد زودی برم تمیز کنم که بعد مرگم آبروم نره😅

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
خیلی زشته خونت کثیف باشه بعد یهو این اتفاق بیفته و این همه ادم بخان بیان برن 

اره واقعا ،،ولی ان شاالله همیشه برا شادی خونت رفت و امد باشه 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
این فکر همیشه ی منه😁😁 مخصوصا حموم میترسم بگن چه شلخته بوده خوب شد مرد😑😑

اره هرکاری میکردم ک حداقل بتونم جارو و گردگیری کنم ی روز درمیون حتی مادرشوهرم بالاسرمه میگفتم ی موقع بیاد زشته ولی نشد نتونستم این اخری تلنگر بود واسم خیلی میترسم 

دور باشه هنوز ارزو دارم

2706