2733
2734
بلع شما درثت میگید😎😂🧡

مرصی دوثط اذیذم...بیثوادی دوصطان به شدط عاذارم میدحد  

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
شوخی کردم عشقم خخخ

میدونم 🤍

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میدونم 🤍

جوری دست نیافتنی باش که همه بخاطر به دست آوردنت بجنگن 😌😌«پرو قرنیه مشکی هه قلدر چهار شونه کشتی گاز میدم زیگ‌زاگی عشقی مونته کریستو جی زی  جیزی اخلاق خاص حرصی قدمو لجباز ارثی نرم بالشتم پشمک صبح شد املت سنگک تعارف ندارم مرسی کک دوست ندارم پپسی مو بلند هیکل تارزان دنبال شرمو داستان لات نیستم ولی هفت خط شهر رو هواست با یه فندک چشا رو به ابراست ته هفت راه چاک من باز رسیدم به یه حال طناز سلامتی هر کسی تنهاست😎😎» من یه بلوچم و به بلوچ بودن خودم افتخار میکنمم ‍‍😌😌😎😜
خدایی تو چه انرژی داری خواهر هر وقت من میام تو هستی توی همه ی تایپیکا هستی😂خداقوت 

اتفاقا اولین نفر هم هست😂😂😂😂😂😂

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
2738
اینستا جدیدا خیلی گند شده منم هر دو سه تا پست که می ذارم تا چند روز نمیشه پست و استوری بذارم کلی ف ...

منم دنبال جذب فالویر و فروش محصولمم تازه دیروز پیج زدم کلی ام خجالتی ام و فکر کردم تا دلم راضی شد ب پیج زدن و کار کردن حالا چی کار کنم ب نظرت

منم دنبال جذب فالویر و فروش محصولمم تازه دیروز پیج زدم کلی ام خجالتی ام و فکر کردم تا دلم راضی شد ب ...

برای من بین 3 تا 9 روز طول میکشه تا خود به خود درست بشه

فکر نکنم کاری بشه کرد

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌

در چند روز گذشته اینستاگرام محتوای متن یا همان کپشن برخی از پست‌ها را در زمان انتشار پاک می‌کند و فقط ویدئو یا تصویر بدون کپشن منتشر می‌شود.

طبق بررسی‌های تیم فنی نوین هاب، مشخص شده که اینستاگرام بسیاری از لینک‌ها را مسدود کرده و اگر در کشپن استفاده شوند کل کپشن پاک می‌شود.

برای نمونه در پست‌هایی که کوتاه کننده‌‌های لینک ایرانی یا دامنه‌های با پسوند IR استفاده شوند، اکثرا کپشن حذف می‌شود.

باید منتظر باشیم و ببینیم که اینستاگرام به زودی لینک‌ها را در کشپن‌ها پیشتیبانی خواهد کرد یا فقط یک سختگیری و محدودیت جدید است.

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz