2733
2734

چن روز دیگه سه سالش میشه.چن ماهی هست خیلی پسر بدی شده کثیفففف.دستاشو باید به زور بشورم.صورتشو که اصلا نمیزاره وقتی ب زور میشورم حتما گریه میکنه بعد بخاط لینکه لج کنه دوباره صورتشو کثیف میکنه.دو روزه میخوام ببرمش حموم بخدا کلافه شدم نمیااااد.هر راهی بگین ر۴تم با بازی با مهربونی با هررررچی.کلافه شدم ب خدا.راهکار بدین.اسبابا بازیاشو میبرم حموم اما هربار باید من دق کنم تا بره حموم😭😭😭😭 کسی راهی نداره 

چه تلخ است با بغض بنویسی با خنده بخوانند😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

از کوچیکیش همین بود یا تازگیا اینجوری شده ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞

سه تا چهار سال سن لجبازیه.با بازی و خنده اگه جیغ  و داد کرد نادیده بگیرش یه مدت تا بیخیال بشه

تیرماه اسلیو انجام دادم.اگه سوالی دارید خوشحال میشم کمکتون کنم.وزن اولیه۱۰۷ و وزن یک ماهگی عمل۹۲
2738
هیچ اجبارش نکن بی خیالش باش فقط هر موقع اومد طرف هر کدومتون بهش بگین چقد بدبو شدی نمیتونیم بغلت کنیم ...

اینکه رو اعتماد بنفس بچه تاثیر بد میذاره... رو ذهنشم تاثیر بدی داره

برای ازدواج خوب و خوشبختیم دعام میکنید؟ 
2706