2733
2739
من مجردم گلم ❤️❤️❤️ از شرایط ضمن عقده  تو ایران شاید اکثر مرد ها قبول نمی کنن  بله ت ...

آها...خوشوقتم..منم😃

هااا بایدقبول کنن😂❤

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
اون حق برای این نیست که آدم بره کاخ انتخاب کنه بلکه برای اینه که مرد آدم رو مجبور نکنه بره زیرزمین‌ ...

خانه باید در حد وشان زوجه باشه وهمین طور مستقل باشه خونه ووسایلش هم آماده باشه از جانب مرد‌.اگه دست زن هم باشه شاید مرد رو جایی ببره که مرد نخواد مثلا تو خونه نزدیک مادر خودش.چون چنین چیزی رو دیدم خودم به شخصه.طرف میگه حق تعیین مسکن رو میخوام ولی پای تامین خود مسکن که میشه میکشه کنار.خب ای که برابری نیست

#نه_به_فمینیسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به طرفت داره ولی خیلی ها بعد رنگ عوض میکنن خوبه که آدم یه پشتوانه داشته باشه.

بله ولی اگر زندگیت جهنم بشه ترجیح میدی همه رو ببخشی و فرار کنی چه یک سکه چه هزار تا

#_____ ما بی خیال سیلی مادر نمی شویم ______#                              #سلام بر زهرای شهیده#          باز باران…      با ترانه دارد از مادر نشانه      بوی باران…           بوی اشک مادرانه    پر ز ناله      کودکی با مادری پهلو شکسته            می‌برد او را به خانه     کوچه‌ها و تازیانه…  گریه‌های کودکانه     حمله‌ی نامردِ پَستی وحشیانه     تازیانه، تازیانه…      پس چرا مادر ،     چرا گم کرده راه آشیانه؟       باز باران…        با ترانه        دارد از مادر نشانه     بوی باران…          باز باران…           دانه دانه             حیدرانه                بی‌صدا و مخفیانه       آه از غسلِ شبانه       زینبانه…         لرزه افتاده به شانه     پشت تابوتی روانه           باز باران…
2731
آها...خوشوقتم..منم😃 هااا بایدقبول کنن😂❤

😉💖

بله دیگه مجبورن😂💖

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
😉💖 بله دیگه مجبورن😂💖

😂😘

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
یعنی بگم دو سه دونگ بزنن به اسمم؟

ببین شما بگو هرچی پدرم بگه.یه جور رفتار کن که بدونه برای مهریه باید پدرتون را راضی کنه و به پدرتون بگو اصلا از خونه کوتاه نیاد واقعا سکه و اینا حرفه ولی خونه مهمه.چون دیگه کسی جرات نمیکنه از خونت بیرونت کنه.مهریه حق طلاق و همه چی حرفه چونکه اگه دو نفر با هم نسازن جفتشون فرار میکنن از هم.ولی خونه مهمه.بله ما اصفهانی ها میگیم دختر جا مهر میخواد که نماز بخونه🤫🙂

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
یعنی بگم دو سه دونگ بزنن به اسمم؟

ببین عزیزم اگه واقعا آدمای خوبی باشن که همه چیزو تو مادیات نبینن و از تو شناخت داشته باشن ک دختر خوبی هستی باید از خداشونم باشه ۱۱۴ سکه الان تو روستا ها هم ۱۴ سکه نمیندازن ی دوست دارم برا ی روستاست مهریش ۳۰۰ تا سکه اس ... اگر قبول نکن شاید بعدها مسئله های مهم تر از این هم حقتو بخورن

❤🌸Dertler derin ama Allah kerim🌸❤
یه چیزه بیشتر برای کسی که تز برابری داره.ولی اکثرا یه طرفش رو میبینن مثلا یکیش حق سکونت هست که میگه ...

زندگی تقسیم کار هست.برابری کارهای یکسان انجام دادن نیست که.بعد هم هر جامعه ای یک عرفی داره.زندگی ایران که مثل اروپا نیست.از هیچ لحاظی.تو ایران همیشه تهیه مسکن با مرد بوده.تهیه جهاز با زن.چه اشکالی داره مگه.حالا زن بگه چون من وسایل رو خریدم باید محل سکونت با من باشه یا من چون بچه می زام ولی بچه منم  و پدر هیچ کاره؟

بله ولی اگر زندگیت جهنم بشه ترجیح میدی همه رو ببخشی و فرار کنی چه یک سکه چه هزار تا

منم قبول دارم ولی درخد یه دانگ خونه خوبه به نظرم چون دختری که الآن خانم یه زندکی هست اگه از این زندگی فرار کرد بتونه یه خونه اجازه کنه چون واقعا برگشتن به خونه پدر سخته

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️