2752
2734
نه بهم گفت که توی یکی از واحدهای ساختمون زندگی کنیم

اگه همراه یکی دو دانگ خونه باشه عالی میشه.اصفهانی ها جا مهر حتما میگیرن که به نظر من خیلی خوبه😁

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دختر اینطوری شوهر نمی دم  نظر من این شما صلاح خودت رو می دونی

الان یه عده فاز روشن فکری بر می دارن و میان می گن نه ما با مهریه یک شاخه گل و یک کتاب عاشقونه ازدواج می کنیم.خوب برید و انجامش بدید .

2731
حقوق ۷ گانه چیه

یه چیزه بیشتر برای کسی که تز برابری داره.ولی اکثرا یه طرفش رو میبینن مثلا یکیش حق سکونت هست که میگه حقش رو میخواد ولی نمیگن اگه این حق با مرد هست تامین خونه هم با مرد هستش وهمین طور تامین وسایل منزل.من دوستم میگفت حق تعیین مسکن رو میخوام ولی خونه رو باید کلا شوهر تامین کنه یعنی برابری هم که میگفت خودش بهش اعتقاد نداشت البته دید کسی با این شرایط باهاش ازدواج نمیکنه قیدش رو زد

#نه_به_فمینیسم
💖❤️

شما این شرایطو گفتین قبول کرد؟😊😍😍

بعضیاقبول نمیکنن...ینی تو سند بنویسه نه؟

کسی ک میخواد دعواراه بندازع نیاد تایپکم رو بهم نریزه ممنونم❤به تایپک هام گیرندید ، سوال دیگرانو هم میپرسم اینجا💙  درخواست دوستی قبول نمیکنم  درخواست ندید🙏
یه چیزه بیشتر برای کسی که تز برابری داره.ولی اکثرا یه طرفش رو میبینن مثلا یکیش حق سکونت هست که میگه ...

اون حق برای این نیست که آدم بره کاخ انتخاب کنه

بلکه برای اینه که مرد آدم رو مجبور نکنه بره زیرزمین‌ خونه مادرشوهر 

پشت این حقوق منطق هست

😁
شما این شرایطو گفتین قبول کرد؟😊😍😍 بعضیاقبول نمیکنن...ینی تو سند بنویسه نه؟

من مجردم گلم ❤️❤️❤️

از شرایط ضمن عقده

تو ایران شاید اکثر مرد ها قبول نمی کنن 

بله تو سند ازدواج نوشته میشه 😉💖

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

۱۴ تا!!!! 

خیلیییی کمه خانم

داره تحقیرت میکنه

بسپر به پدرت که به هیچ عنوان قبول نکنه 

مثلا ۱۱۴ تا بگه با حق طلاق و حضانت و کار و ...

مردا ارزش از خودگذشتگی اینجوری ندارن با قوانین ایران که کاملا علیه زن هست

بله گلم خیلی هم خوبه  سکه و مهریه زیاد خوشبختی نمیاره

بستگی به طرفت داره ولی خیلی ها بعد رنگ عوض میکنن خوبه که آدم یه پشتوانه داشته باشه.

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
۱۱۴ بره سکه ۵ تومنی بود الان شده ۱۲

مخارج و هزینه ها هم ب همون نسبت افزایش داشته از جمله لوازم خانگی ...مگه الان یخچال ۱۲ میلیونه ؟ یخچال اینستا ویو ۱۲ میلیونی شده ۸۰ میلیون پس مهریه هم ب همون نسبت بایدد بره بالا

❤🌸Dertler derin ama Allah kerim🌸❤
2706