2733
2734
عنوان

اقدام به بارداری در اذز

| مشاهده متن کامل بحث + 210 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم این ماه اقدام به بارداری میکنم به امید خدا. 20 سالمه. البته مهر ماه هم اقدام داشتیم ولی دست و پا شکسته مرتب نبود. آبان خواستیم اقدام کنیم ک فقط یک روز شد ک بعدشم شوهرم کرونا گرفت و کنسل کردیم حالا دوباره این ماه اقدام میکنیم. خداروشکر خفیف بود و دوتامون خوبیم. 

خدایا شکرت
2728
2740
چندماه اقدامم برام دعاکنید

از دکترت بخواه برات قرصای تقویتی بنویسه بخور

من یه نفر رو دیدم  دو سال باردار نمیشد دکترش براش قرص ویتامین بارداری نوشت بعد یک‌ماه شد

البته کاناداس

از دکترت بخواه برات قرصای تقویتی بنویسه بخور من یه نفر رو دیدم  دو سال باردار نمیشد دکترش براش ...

تحت نظردکترم فعلایدوفولیک داده گفته طبیعی اقدام کن چندماه اگرنشدداروتقویت تخمدان بدم

اسم داروشونمیدونی چیه؟

تحت نظردکترم فعلایدوفولیک داده گفته طبیعی اقدام کن چندماه اگرنشدداروتقویت تخمدان بدم اسم داروشونمید ...

نه دارو تقویت تخمدان

کلا ویتامین معمولی منظورم بود

ببین من یه جا خوندنم نوشته بود که باردار نمیشدم ناشتا هم خودم هم شوهر عسل و سیاه دونه خوردم

بعدم من خیلی تحقیق کردم بگرد موم ملکه زنبور بخر هر روز بخور

اسمش یادم نیست چی بود دقیق ولی غذای ملکه زنبور عسله

بعد هر روز حتما یه ساعت شده تو خونه پیاده روی کن باعث میشه تخمدانت فعال شه

بعدم دکتر من بهم قرص گلایوانس داده اونم با اینکه قرص برای قند ولی بی نهایت روی تخمدون‌تاثیر داره

بعد یا چهل روز یا دو هفته رژیم خام گیاه خواری بگیر

ایشالا که تاثیر داشته باشه

من هستم

یک عدد سقط مکرر هستم و در تلاش برای بارداری سالم.اگه دلتون خواست برام دعا کنید خدا بهم بچه سالم و صالح بده..ممنون..  من بزودی باردار میشم😇 الهی گاهی یه نگاهی.. گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود، گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود..خدایا میدانم که میبینی حال دلم را.....  خدایا دلم معجزه ات را میخواهد..  ناامید از دَر رحمت بکجا باید رفت؟یا رَب ازهر چهِ خطا رفت؛ هزار استغفار....🙏🙏🙏خدایا به یه نوازش تو، به یه نگاه تو، به یه اطمینان خاطر، خلاصه کلام به تو نیازمندم..
نه دارو تقویت تخمدان کلا ویتامین معمولی منظورم بود ببین من یه جا خوندنم نوشته بود که باردار نمیشدم ...

9ماه پیش بارداری خارج ازرحم داشتم وآندومتریوزبودم یکی ازلوله هاموبرداشتن دوباره اقدام کردم فعلاطبیعی ولی2ماهه نشده عکس رنگیم گرفتم

عسل طبیعی دارم اون خوب نیست؟مومشم دارم