2737
2739
عنوان

رفتم دکتر زنان برا سقط اجازه نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 2379 بازدید | 117 پست
شکمی مثل اینکه از ماه قبل هست پریود نبود لکه بینی بود 

اخه پنج هفته سونو شکمی اصلا مشخص نیست.چن روز صبر کن باز برو آز بده.شاید پوچ یا خارج رحمیه.الان لکه بینی داری؟

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه از طلاق کشی تازه رسیدم ب آرامش تازه شوهرم مخالف بچه است حتی قبل ازدواج گفت ده سال بعد ی دختر بیار ...

عزیزم فقط باشوهرت مشورت کن اگه مخالف بود سقط کن چون اگه مخالف باشه تا آخر عمر عذاب وحرف وحدیث واعصاب خورد کنی داری 

اخه پنج هفته سونو شکمی اصلا مشخص نیست.چن روز صبر کن باز برو آز بده.شاید پوچ یا خارج رحمیه.الان لکه ب ...

نه رفتم شوند کیسه دید گفت حدود پنج هفته دو هفته دیگ وقت داد

شیطان را خواهم کشت... 
خدا رو شکر

داستان شما رو خوندم تنم لرزید

خداروشکر که اینکارو نکردم،مال منم ناخواسته بود ولی نگهش داشتم

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
2738
اعتقاد ندارم

عزیزم شاید اعتقاد نداری ،به خاطر این باشه که شناخت زیادی ندادی.

یقین بدون ضرر نمیکنی.گلم

منو  دوست خودت بدون

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
داستان شما رو خوندم تنم لرزید خداروشکر که اینکارو نکردم،مال منم ناخواسته بود ولی نگهش داشتم

برا دومی

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند

احسنت به دکتر

خدا کنه سر عقل بیای 

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
نه رفتم شوند کیسه دید گفت حدود پنج هفته دو هفته دیگ وقت داد

نمیدونم والا.شرایطت سخته.انشاله خدا کمکت کنه بهترین تصمیم رو بگیری.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2706