2737
2739

تمکین یعنی اون کاغذی که شوهرت از طرف دادگاه بهت میفرسته و میگه خونه رو ترک کرده و باید برگردی هس منظورت؟

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره

اونکه نمیشه دلیل برای جدایی و اون فقط یه دعوت رسمی هس یعنی شوهرت قانونا و رسما میخواد بیای خونه و شروع جدایی از طرف مرد نیس من هیلی ها رو دیدم با فرستادن اون کاغذ بزرگا رفتن و لشتی شون دادن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
2728
اونکه نمیشه دلیل برای جدایی و اون فقط یه دعوت رسمی هس یعنی شوهرت قانونا و رسما میخواد بیای خونه و شر ...

تو تایپیکام زندگیم هست ۳۵روزه خونه پدرمم شوهرم با واسطه اومد ویه نفر از دوستامو واسطه فرستاد اما امروز مادرش وخالش اومدن هر چی از دهشون در اومد گفتن بهم گفتن خر،بی معرفت،لیاقتته پسرم کتکت زده،زنگ زدم شوهرم بیا مادرتو جمع کن،اما نیومد وتو اهنگ پیشوازش گذاشته بودمادر همه جان وتنم و....پدر ومادرم طلاقمو میخواستن ولی من نذاشته بودم دیروز به پدرم گفتم مادرش اومده کار ما به دادگاه میرسه برم پیش وکیل واقدام کنم گفت نه امروز عصراضهار نامه اعلام تمکین برام اومد رفتم پیش وکیل وجوابشو نوشت،وفرداش رفتم دادخواست نفقه دادم کسی بوده تمکین اومده باشه بقیه مراحلش چی بوده،به خدا قلبم از شدت درد میخواد وایسه به نظرتون قصدش چیه،میخواد ازیتم کنه واز مهریه و..بگزرم یا برگردم زندگیم مثلا زندگی؟؟ بادادخواست نفقه من وتمکین اون شرایط چطو میشه میریم دادگاه؟عین خواهرتون لطفا راهنماییم کنید

من نفقمو دارم میگیرم ماهی ۸۰۰محکومش کردم اونم تنکین زد دادگاهش اجرا شد قاضی به من گفت میری خونت‌منم‌گفتم اره‌وگرنه ناشزه میشدم ولی خود همسرم اجراییه نزاشت الان‌هم‌خونه بابامم هم دارم نفقه میگیرم ناشزه ام نشدم 

تو تایپیکام زندگیم هست ۳۵روزه خونه پدرمم شوهرم با واسطه اومد ویه نفر از دوستامو واسطه فرستاد اما امر ...

ببین من دیدم کسی که شوهرش براش اظهارنامه داده پادرمیونی کردن رفته سرخونه زندگیش تو دعوا حلوا خیرات نمیکنن حرف رد کار بد میکنن مهم اونه تو شما دو تا چی میخواین و یکی از فامیلامون عین شما اظهارنامه اومد و خانواده دختر خیلی دخالت کردن دخترم لام تاکام هبچی نگف پدر مهرشو گذاشت اجرا طلاق و طلاق کشی اخرش دختره پشیمون شد ولی دیگه راه برگشتی نبود خواهرانه من به تو همیشه طلاق بهترین راه نیس نگیر و با حرف و صحبت حلش کن قهر کار خوبی نیس حتی اگه کتکم خوردی تو خونت بمون و قهر کن الان تاپیکاتو میخونم و متوحه جربان اصلی میشم ولی جریان هرچی باشه طلاق راه حل خوبی نیس باور کن عجولانه و تو اعصبانیت تصمیم نگیر

خوندم عزیزم نه اینکه حرف پدروو رو زمین بنداز نه از زندگیت بگذر و نه منتظر بمون تا شوهرت بیاد منت کشی میدونی چیکار کنم اون شوهرته غریبه نیس که زنگ بزن باهاش حرف بزن اگه جواب نداد به واسطه بگو بهت زنگ بزنه نزار پدر یا هر کس دیگه برات تصمیم بگیره بعدا بگی چون تو گفتی من رفتم سر خونه زندگیم یا چون تو گفتی من جدا شدم مشکلتو خودت حل کن  حرف بزن بگو میخام مسکلمونو حل کنیم نمیخام کار به جدایی بکشه ادبش کن نع با طلاق

2738
من نفقمو دارم میگیرم ماهی ۸۰۰محکومش کردم اونم تنکین زد دادگاهش اجرا شد قاضی به من گفت میری خونت‌منم‌ ...

ناشزه بعنی چی

طلاق گذشته اخره‌.الان میخوام تعهد بده و یه فرصت دیگه به هم بدیم

به هم نه تو یه فرصت دیگه بهش بدی خب زنگ بزن باهاش حرف بزن ببین اون چی میگه

به هم نه تو یه فرصت دیگه بهش بدی خب زنگ بزن باهاش حرف بزن ببین اون چی میگه

اونروز وقتی مادرش اومد بهش زنگ زدم گریه کرد گفت دوست دارم و...لباساتو بپوش بیام ولی نیومد فرداشم اظهاریه اومد

2706