2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانم همه مثل شما فکر میکنن مهمونی میگیرن بدبخت میشیم باز دست بردارین خب 

نه بابا من خونه مادرشوهرم طبقه پایینشون هستیم تا حالا رفت وامد بابقیه نداشتیم و خیلی مراعات میکنیم.خودمونو ک باید شادکنیم یلدا رو توجمع خودمون برگزار میکنیم

2738
بازم خوبه.منک از زمان کرونا کلا خانوادمودرکل۱۰ باردیدم اخه سن هابالاس خطرناکه.

پدرو مادر منم مسن هستن

اما چون نزدیکم گاهی یه سر بهشون میزنم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
نه بابا من خونه مادرشوهرم طبقه پایینشون هستیم تا حالا رفت وامد بابقیه نداشتیم و خیلی مراعات میکنیم.خ ...

خب همین دیگه خانواده خودتون تنها باشید سفره بچین تزیین کن لذت ببرین 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
عزیزم میشه بگی چجوری؟؟میوه خشک کن داری؟؟؟💖

رو بخاری عزیزم.الان فعلا سیب خشک کردم.سیب هارو ورقه کردم توی آب لیمو ترش زدم ک سیاه نشه یه لایه فویل گذاشتم روی بخاری بعدم یه لایه پارچه سیب هارو چیدم روش و بخاری رو کم کردم خشک میشن طعمشون معرکه میشه.برای سیب و موز باید آب لیمو ترش زد ک سیاه نشن.برای پرتقال هم شربت بار ک تلخ نشه

عاقل همه را به پشم خود بسپارد 😹😇
واسه من طبیعی زده ۲۶ آذر مشخص نمیکنه دقیقا همون روز باشه یا نه انشاا... صحیح و سلامت با کوچولوت برگر ...

ممنون عزیزم ...انشالله شما هم زایمان راحتی داشته باشی.نی نیت صحیح و سالم بگیری بغلت😍😍😍😍

خدایا برای همه چیز ممنون تو بهترینی😍😍😍
2706