2733
2734
عنوان

از شنبه همه جا بازه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاسبا گناه دارن از کجا بیازن تگر بسته بمونن اما این جریمه ۹ شب به بعد عالیه  این مهمونی بروها ...

دقیقا . درصد بالایی ابتلا برای دور همی مهمونی از الان به بعد هم یا شب یلدلست سا ولنتاینه... قبل قرنطینه من از دم رستوران ها رد میشدم وحشت میکردم مردم رو دوش هم سوار شده بودن توی یک محیط بسته

خداکنه این جریمه 9 تا 4 صبح تمدید شه، خیلیییییییییی از مهمونیا بخاطره همین جریمه ها کنسل شدن، خیلی خ ...

عزیزم مردم میرن خونه خواهربرداراشون دیگه شب میمونن فرداش میان شب نشینی به شب موندن تغییر پیداکرده 

2731
ما جیبمونم تموم شده😔 تو این گرونی وبا کلی قرض.......

آره والله....خودت بهتری عزیزم

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738
خب با آژانس میرفتین

البته شب زدیم رفتیم اومدیم صبح یادمون رفت بکنیمش زدیم بیرون گرفتنمون😑فقط شانس آوردیم یکم دل رحم بود نفرستادمون آگاهی دیگه پیش قاضیم رفتیم ی زنی بود براش توضیح دادیم چی شده خدا خیرش بده زد سهل انگاری در قوانین رانندگی قرار فردا نامه آزادیشو بدن دعا کن گلم تو این شرایط خراب ماشین نباشه میخاد روزی 100ت بدی کرایه 

عوضش وام یه تومنی میدن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

مردمو مسخره کردن😔😔😔😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
از جاهایی برید که دوربین نداره

مامور پره خیابوناست

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
باایک چیزاکم نمیشه بایدپول بدن به مردم تابیرون نیان کارنکنن پولم بدن کی اختلاس کنه؟!😏

مردم‌خودش باید به فکر خودشون باشن اگر بخوان به فکر پول این‌دولت باشن باید به فکر قبر باشن

عزیزم مردم میرن خونه خواهربرداراشون دیگه شب میمونن فرداش میان شب نشینی به شب موندن تغییر پیداکرده&nb ...

دیگه اینالابد  قسم خوردن اینقدر دور هم جمع بشن تا مبتلا بشن!!!!

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706