2737
2734
عنوان

از شنبه همه جا بازه؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 80 پست
ممنون فدات والا دلمون پوکید توخونه...هروقت دلم میگیره بیشتر اذیتم میکنه بیماریم،فدای مهربونیات😘

چاره ای نیست گلم تحمل کن....منکه تو دوره درمانم افسردگی گرفته بودم و بی دلیل گریه میکردم

انشالله زودتر خوب میشی 😚😚😚❤❤

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
بخدا ما هم همینطوری، شبا با دخترمو شوهرم میرفتیم دور دور، بعضی اوقات میزدیم به دله جاده یه 50 کیلومت ...

بله😘

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چاره ای نیست گلم تحمل کن....منکه تو دوره درمانم افسردگی گرفته بودم و بی دلیل گریه میکردم انشالله زو ...

فدات گل من😘😘😘😘😘😘😘😘

انشالله در کنار همسرت خوش وخرم باشی

با آرزوی بهترین برای شما دوست گلم

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
فدات گل من😘😘😘😘😘😘😘😘 انشالله در کنار همسرت خوش وخرم باشی با آرزوی بهترین برای شما دوست گلم

ممنون عزیزدلم😚😚😚😚😚

قربووونت برم ممنون از دعای خیرت❤❤❤

انشالله بهترینها واسه خودت پیش بیاد🤲

واسه پسرم خیلی دعاکن تو کارش موفق شه

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
ممنون عزیزدلم😚😚😚😚😚 قربووونت برم ممنون از دعای خیرت❤❤❤ انشالله بهترینها واسه خودت پیش بیاد🤲 ...

عزیز دلم الهی پسرتون تو تمام مراحل زندگیش موفق وسربلند باشه ب حق علی واولادش🤲

😘😘😘😘

عزیز دلم الهی پسرتون تو تمام مراحل زندگیش موفق وسربلند باشه ب حق علی واولادش🤲 😘😘😘😘

قربووووونت برم نازنینم💗💗💗