2733
2739
عنوان

کسی که بهم وسط دانشگاه زانو زد رو زمین ۰۰۰

| مشاهده متن کامل بحث + 2021 بازدید | 117 پست

من باشم عادی باهاش حرف میزنم مثل همیشه ، یه چت که شد الکی بحث میکنم باهاش و غر میزنم ، نهایت هم میگم برو حوصلتو ندارم چرا اعصابمو بهم میریزی و .... اصلن ار روز اول اشتب کردم با تو ادامه دادم تو لیاقتت در حد رویاس و ...بعدم سریع بلاک

.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدون هیچ حرفی اسکرینای اکانت دومتو با کانت اصلیت براش بفرست و بلاکش کن باهاش بحث نکن ...یکی از دوستای من همچین موردی براش پیش اومد بروش اورد کلی بهونه آورد

چه سخت است...خندان نگه‌داشتن لب‌ها در اوج گریستن قلب...و تظاهر به خوشحالی در اوج غمگینی....
2728

عقیمش کن فقط مرتیکه روهمش فیلمه

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
عجله نکن یه مدت کوتاهی دیگه بهش پیام بده بعد بفرس دوست دختر داری اصلا کسی تو زندگیت هست اینا را خوب ...

گفت دوست دختر ندارم و این حرفا 

گفت  رویا جان رو من  ب عنوان رفیق حساب کن و ۰۰۰۰

2738
با اجازه اسی یه سوال دارم بچه ها ما یه کارگاه تولید قاب و باکس و.... سنتی داریم اگه بخوام اینجا تاپی ...

فک کنم ممنوعه تبلیغ کردن. یا فروش 

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
بدون هیچ حرفی اسکرینای اکانت دومتو با کانت اصلیت براش بفرست و بلاکش کن باهاش بحث نکن ...یکی از دوستا ...

آره منم  از این میترسم   برگرده بگه 

میدونستم  خودتی و این داستانا

کاش میشد حضوری میدیدمش  میزدمش بخدا  لعنت ب این کرونا

بهش نگو رویا تویی بگو اگه خواستار ادامه این رابطه بودی میگفتی من بدون هیچ حرفی میرفتم نه اینکه هم زمان با کسی دیگه باشی به رویا سلام برسون خداحافظ

کاربری برای دو نفر است
اسکرین از اکانت رویا رو؟؟ وای نمیدونی که چه قدر گرم حرف میزنه   باورم  نمیشه  بهش ...

خب عزیزم جنس مخالف براش جذابه،چرا اینکار کردی؟ نباید درمعرض قرار میدادی حالام بهش بگو، اگه واقعا پشیمون بود فرصت بده وگرنه تموم کن

یا رب نظر تو برنگردد...
2706