2737
2739
عنوان

کتک

297 بازدید | 39 پست

بیایید از خاطره کتک خوردنم بهتون بگم اینایی ک میخان بگن وای کتک وای چه بی عرضه وای چه دختره بی شعوری خاهشا نیایید حالمونم خراب نکنید هرکس تو زندگیش ی تجربیاتی داشته خاستم منم باهاتون در میون بزارم😐

من چند ماه پیش یه رلی داشتم ی خط داشتم پخشی بود شانس منم هرموقع میرفتم پیشش این خط شروع میکرد زنگ خوردن شماره های ناشناس😂طرفمم خیلی غیرتی بود یبار تا خوردم زد بهم😂😂فک میکرد من خیانت کردم ک هعی مزاحم دارم بعد مثل کیسه بکس چلپ چلپ میزد تو گوشم دستشم سنگین بود یدونه میزد یساعت میرفتم کما😂😂😂ولی با اون حال نمیتونستم جلوی خندمم بگیرم چک بعدیو میزد ۳متر پرت میشدم اونطور تر تا‌میخاستم توضیح بدم بابا بگم این پخشیه😐یدونه دیگه میزد منم خب زورشو نمیومدم مردا چن برابر ین زور دارن تا میومدم حرف بزنم چلپ یکی دیگ میزد این ور گوشم😂😂تا بلخره افتادم کف خونه اومد اب بهم داد کلیم گریه کرد ک‌منو زده با خودش میگفت دستم بشکنه خو‌ اول چرا میزنی 😂حالا شمام از خاطرع هاتون بگید دور هم بخندیم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
2706