2737
2739

دیروز ۴۰روزگی دخترم بود

بعضی روزااصلانمیخوابه....بعصی روزاخوب میخوابه...بچه های شماچطورن

خودتون دیگه خوب شدین..خونریزیتون تموم شده؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نینی من هفته دیگه 3 ماهش تمومه، من از روز اول خونریزی نداشتم تا 30 روز لک بینی بود فقط، نینیم عین تو شکممه، 3 روز خوب میخوابه یه روز نمیخوابه، ولی شبا خداروشکر از لحظه خاموش شدن برق میخوابه تا زمانی که خودم بیدار بشم، با خودم بیدار میشه، گریه نمیکنه ولی کلا روحالت غرغر کردنه، مهربونه، شیر خودمو میخوره گهگاه شیرخشک هم میدم کمکی، وزن تولدش 2300 بود الان 5کیلوعه، هفته 36 بدنیا اومد

مامانِ لیانا
موقع شیر خوردن گریه و بی قراری میکنه خوابش نیم ساعتس هی بیدار میشه سریع  ۳ماهشه

دخترمنم دقیقاااااهمینه

زیرسینه هی میگیره ول میکنه خودشومیکشه وراحت نمیتونه شیربخوره وخوابش درحدنیم ساعته...همینکه میذارمش زمین بیدارمیشه

چیکارکنیم؟

نینی من هفته دیگه 3 ماهش تمومه، من از روز اول خونریزی نداشتم تا 30 روز لک بینی بود فقط، نینیم عین تو ...

ای جان پس زودبدنیااومده

شیرکمکی چندوعده میدی؟مگه شیرخودت بس نیس؟باعث نمیشه شیرت کم بشه؟

2738
ای جان پس زودبدنیااومده شیرکمکی چندوعده میدی؟مگه شیرخودت بس نیس؟باعث نمیشه شیرت کم بشه؟

روزای اول شیرم کم بود دکترش داد، روزی یک الی دو پیمانه بیشتر نمیدم بهش، کم میخوره، شیر خودمو خوب میخوره ولی شیرم تو عصر خیلی کم میشه اونموقع یبار کمکی میدم

مامانِ لیانا
روزای اول شیرم کم بود دکترش داد، روزی یک الی دو پیمانه بیشتر نمیدم بهش، کم میخوره، شیر خودمو خوب میخ ...

شیر منم روبه عصرکم میشه...هی دلم میخواد کمکی بهش بدم میترسم رو میزان شیرم اثربذاره

2706