2737
2734

سلام من پریودام به شدت نامنظمه و ارثی هست ولی هیچکدوم از اعضای خانواده واسه بچه دارشدن مشکلی نداشتن کیست ریرم دارم ک خب الان فکر کنم بیستر خانوما داشته باشن. من ۲۶سالمه و کم کم میخواستم اقدام ب بارداری کنم ولی رفتم سونو توروز سیزده پریود دکتر گف فولیکول ۱۱ ۱۲ داری و خوب نیست و تخمکی ازاد نکردی!!!!خیلی ترسیدم ازمایش ذخیره تخمدان نوشت میخواستم ببینم من اصلا تخمکی ندارم یعنی؟؟؟؟یااین ماه شاید نداشتم؟اینم بگم این ۶ ماه اخیر من بدبخت ترین ادم روی کره زمین بودم انقدر ک اتفاقای وحشتناک و بدبرام افتاد و همش تو تنش و استرس بودم

کنجکاوم بدونم اون اتفاقیه وحشتناک چی بودن😥

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ذخیره زیر ۱باشه خیلی کمه بالای ۳ باشه میگن تنبلی تخمدان داری چیز خاصی نیس با دارو میتونی فولیکول غا ...

اخه فولیکولم ۱۱ و ۱۲ بود بعد گفت اصن تخمک نداری میخوام بدونم این ماه اینجوری بوده و ممکنه ماه های بعد تخمک گزاری داشته باشم یا من کلا تخمک ندارم؟؟؟؟

استرس خیلی بده عزیزم ممکنه به خاطراسترس هم پریودات نامنظم باشه یادیربه دیربشی هم چنین استرس شایدممکن ...

استرس که وحشتناک داشتم.ولی خب این باعث میشه که تخمک گزاری نکنم اخه؟؟؟یا کلا تخمک ندارم؟جواب ازمایشم هنوز نیومده تازه امروز دادم

اخه فولیکولم ۱۱ و ۱۲ بود بعد گفت اصن تخمک نداری میخوام بدونم این ماه اینجوری بوده و ممکنه ماه های بع ...

خب عزیزم با فولیکول ۱۱ و ۱۲ خب معلومه آدم تخمک گداری نداره فولیکول بالا ۱۸ باشه تخمک گذاری میکنی 

دارو لتروزول یا کلومیفن یا آمپول hmg بزنی کمک میکنه فولیکول بزرگ بشه تا بعدش تخمک آزاد بشه 

این ماه دیگه ...
2738
خب عزیزم با فولیکول ۱۱ و ۱۲ خب معلومه آدم تخمک گداری نداره فولیکول بالا ۱۸ باشه تخمک گذاری میکنی&nbs ...

من توخانواده مذهبی بزرگ شدم اصلاااا اطلاعات ندارم واقعا چشم و گوش بسته بود الان اینایی ک شما میگید اولین باره میشنوم توروخدا ینی من نازا نیستم؟

من توخانواده مذهبی بزرگ شدم اصلاااا اطلاعات ندارم واقعا چشم و گوش بسته بود الان اینایی ک شما میگید ا ...

نه بابا نازا نیستی فقط باید دارو مصرف کنی تا باردار بشی 

من خودم روز ۱۲ پریود فولیکول ۱۰ داشتم دکتر گفت خوب نیس بهم لتروزول داد و یدونه آمپول hcg زدم ک باعث میشه تخمک آزاد بشه فولیکولامم ۱۹.۵ و ۲۰ بود ک دکترم گفت عالیه ولی هنوز موعدم نشده ک بدونم باردار شدم یا نه 

این ماه دیگه ...
نه بابا نازا نیستی فقط باید دارو مصرف کنی تا باردار بشی  من خودم روز ۱۲ پریود فولیکول ۱۰ داشتم ...

انشالله که به زودی مادر میشید.پس یعنی طبیعیه که با این سایز فولیکول تخمک نداشتم؟من فکر کردم کلا اصن بدنم تخمک نداره و نازاهستم انقدر گریه کردم چشام کاسه خون شد