2737
2734
عنوان

مامانای باردارمن جنون گرفتم....جنون سلامتی بچه....شماهم اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 28 پست
اگه اون بچه بی نوا چیزیشم نباشه  تو با فکر خیال کردن و افسردگی ی بلایی سرش میاری زبونم لال.&nbs ...

جنین منم داره منم رفتم اکو سالم بود قلبش امالکه سفید بود گفت هیچی نیست

تازه کلیه چپش هم ورم خفیف داشت

اینارو نگران نیستم

بیشتر نگران عولرض موبایلم

جنین منم داره منم رفتم اکو سالم بود قلبش امالکه سفید بود گفت هیچی نیست تازه کلیه چپش هم ورم خفیف دا ...

1وتقعا ینی په بچه منم مشکل نداره په اون کلیه رو برا بچه جاریمم گفته بودن والا 1 ماه سالم دنیا اومد. وای نگو منم از صب تا شب تو گوشیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
1وتقعا ینی په بچه منم مشکل نداره په اون کلیه رو برا بچه جاریمم گفته بودن والا 1 ماه سالم دنیا اومد. ...

ن نگران قلبوکلیه نیستم مطمئنم چیزی نیست اکثرا دارن

دقتی اکو قلب سالمه ینی اون لک ب تتهایی هیچع

شاید متوشماهم داشته باشیم ولی خبر نداریم

2738
ن نگران قلبوکلیه نیستم مطمئنم چیزی نیست اکثرا دارن دقتی اکو قلب سالمه ینی اون لک ب تتهایی هیچع شای ...

عزیزم اصلا نمبخام خدایی ناکرده بترسونمت ولی بچه منم تو ۱۷ هفته گفتم یه لک سفید داره که به تنهایی مهم نیست اکو قلب جنین هم رفتیم گفتن چیزی نیست ولی وقتی به دنیا اومد فوت شد البته دور از جون بچه شما

عزیزم اصلا نمبخام خدایی ناکرده بترسونمت ولی بچه منم تو ۱۷ هفته گفتم یه لک سفید داره که به تنهایی مهم ...

خدا ب دلت ارامش بده

ن نترسیدم اصلا چون صلاح بچه تو این بوده ک نمونه

اخه میدونی اگ میموند و زجرمیکشیدین هم شما هم خودش ک بدتربود

قلبش حتما ی مشکلی داشته و خدا دوست داشته و فرشته کوچولوتو ازت گرفته

انشاءالله جاش ب سلامتی پر بشه