2703
2553

همش نگران سلامتیشم دارم دیوونه میشم

میگم نکنه سالم نباشه زبونم لال

البته همه سوتوها و ازمایشاشم دادم

۲۰هفته و ۵ روزم

اما چون از نت استفاده میکنم فک میکنم خدا نکرده اثر گزاشته رو مغزش

یا مثلا تیروییدم کمی کمکاره قرص میخورم

میشینم عوارض اینارو تو نت میخونم و خودخوری میکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

دفیقا خود منی منم ۱۰ هفتم تا اخر اذر غربالگری دارم

همش استرس منم خیلی تو گوشیم و کم کاره تیروئیدم دارو میخورم . توکل ب خدا کن نذر کن خودتوو مشغول کن انشالا هیچی نمیشه فقط خدااا نتو اینا چرته نرو پیگیرش شو اصلا 

منم‌تروئیدم‌کم‌کاربود قرص میخوردم 

الکی چرا ب خودت استرس میدی.این استرس روبچه تاثیرمیذاره.من خودم توبارداری استرس میگرفتم بچم تا ۹ ماه بی دلیل بیقراربود واصلا خاب نداشت.الانم یکم عصبیه

اگه اون بچه بی نوا چیزیشم نباشه  تو با فکر خیال کردن و افسردگی ی بلایی سرش میاری زبونم لال. 

منو چی میگی 18 هفتگی بهم گفت ک ی لکه تو قلب جنين باس برم اکو رفتم دکتر هنوز لکه هس ولی جای نگرانی نیس اصلا سالمه بچت الانم 23 هفتمه

منم بچه اولم حساس بودم .این یکی اصلا استرس ندارم .توصیه میکنم گوشی رو بذار کنار فقط روزی نیم ساعت .زیاد هم در مورد این چیزایی ک گفتی سرچ نکن .قرص تیرویید ضرری نداره اگه کم کاری .اگه نخوری ضرر داره

....
2714
منم بچه اولمه از دیروز دوتا تکون خورده دارم روانی میشم

برو تست نوارقلب بذه

بعد ازدوتا بارداری پوچ که هر دوبارهم کوتاژشدم بعد عمل هسیتروسکوپی که انجام دادم بعد کلی زجری که کشیدم آبان امسال بی بی چکم متبت شد هر روزباید امپول بزنم روزی ده تا قرص باید بخورم حالا میشه برام دعا کنی صلوات برام بفرستی نی نی ام صیحیح سالم بیاد بغلم سرنمازاتؤن برام دعا کنید ازخدا بخاید صیحیح سالم بیاد بغلم اللهم صل الله محمد وآل محمد{وعجل فرجهم} سال ۹۵                               ۹/۹/۹۹
2706