2737
2734

سلااام بچه های میخام کلوچه خرمایی درست کنم برای مادر شوهرم😑

لطفا دستور پخت و فوت و فن هاتونو بگیییین

خودم قبلا پختم خیلیم خوب شده بود تو روغن سرخشون کردم چون تو عکس یا فیلما که تو فر میپختن کلوچه رو خمیرش خیلی پف می‌کرد به نظرم سرخ کردنشون خیلی خوشمزه تر اومد

بنظررررشما تو فر بهتره یا روغن؟ 

ميشه دستور خودتو بهم بگي

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 

چجوری درست کردی؟ 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دستور پیراشکی کرمدار میخوام لطف کنید اگ کسی بلده بفرسته

ܧࡋࡅ࡛ܩܢ‌ ܩࡅ࣫ܫܣܥ‌‌ࡇ ࡅ࡛ܘ‌ ࡅ࣫ܦ‌⁽♥️💍⁾ܥߺ᳝ߺܣܙߺ߳ܝ‌ܥܸࡍ߭ ࡆܙߺ߳ܦ߭ࡆࡐ߳ ܝ߭‌ܢ߭ܝ‌ܭ݇ܥܸܩࡊ ܒ‌ܠـܢ̣ܝ:)❤😍
2731

هر وقت گذاشتی منو لایک کن

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2738

یک عدد تخم مرغ. 3ق غ روغن. 3ق غ شکر.نوک ق چ نمک.. رو باهم مخلوط کرده. نصف لیوان شیرولرم 1ق چ شکر1ق چ خمیرمایه قاتی کرده و ده دقیقه زمان بدید تا عمل بیاد. حالا تمام مواد فوق را باهم مخلوط کرده،خوب که مخلوشد یک و نیم لیوان فرانسوی آرد رو الک کنین در دو مرحله بهش اضافه کنین اگه خمیر شل بود قاشق قاشق آرد اضافه کنین(سعی کنین زیاد آرد نریزین و با ورز دادن آرد رو درست کنین)

برای مواد میانی هم خرما رو پوست و هسته رو جدا کنین با کمک قاشق بهشون کنین بعد داخل ماهیتابه (دلخواه هست ولی طعم بهتری به خرما میده) کمی تفت بدین من بازم به دلخواه کنجد و گردوی خردشده اضافه کردم کمی دارچین و خیلی کم هم زنجبیل ریختم(مواد و طعم دهنده های میانی کلوچه به دلخواه هست) 

بعدش خمیر رو پهن و نازک کنین از مواد داخلش بزارین و خمیر رو ببندین و گلوله کنین بعد با ی استکان یا شی دیگه پهنش کنین و هرجور دوست دارین تزئینش کنین من با قالب نون پنجره ای بهش ل دادم و دوطرفشو تو روغن سرخ کردم. موفق باشید😅😅😅