2733
2739
عنوان

جنسیت جنین در 3 ماهگی

1352 بازدید | 12 پست

سلام دوستان من دیروز رفتم سنو غربالگری اول گفتن بچه دختره به نظر شما چقدر میشه بهش اعتماد کرد لطفا اگه کسی تجربه داره بگه دوست دارم زودتر براش سیسمونی بخرم

خدا هیچ کیو مثل من تنها نذاره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به من گفت دختره درست هم بود

اما دکتره گفت خرید نکنی دوماه دیگه پسر باشه بیای طلبشو از من داشته باشی! صبر کن تا ۱۸ هفته

.

منم خرید کردم یکم اما ست کالسکه سرمه ای، سرویس چوب سفید ، سرویس خواب فیروزه ای، لباس زرد، سبز، سرمه ای، فیروزه ای و...

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2738
به من گفتن دختره و من رفتم سيسمونيشو خريدم همه ميگفتن عجله كردى ولى رفتم انومالى بازم گفت دختر😍

به من گفت احتمالا پسره دیگه احتمالی گفت ریسک برم بخرم. تو آنومالی صد در صده؟

مادر یه نی نی 👶