2733
2734

تخمک گذاری

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
احتمالا یکی از دلایلش همینه چون منم تنبلی دارم تقریبا نصف بیشتر ماه درد دارم. ولی تونستی دکتر برو .

شمادکتر رفتی؟منم چند ماهه مثل شمام بیشتر ماهو درد دارم به خاطر کرونا هی میگم حالا ماهه بعد میرم

شمادکتر رفتی؟منم چند ماهه مثل شمام بیشتر ماهو درد دارم به خاطر کرونا هی میگم حالا ماهه بعد میرم

حقیقتا منم به خاطر کرونا خیلی می ترسم برم بیمارستان و واقعا این ماه خیلی درد کشیدم و عصبی شدم

خدایا شکرت   
حقیقتا منم به خاطر کرونا خیلی می ترسم برم بیمارستان و واقعا این ماه خیلی درد کشیدم و عصبی شدم

من رفتم دیگه نتونستم تحمل کنم،تو هر دوتا تخمدانام کیست دارم که یکیشم تقریبا بزرگه حالا تا سه ماه باید دارو بخورم اگه خوب نشه که باید عمل کنم

2706