2733
2739

سلام. من مهرماه باردارشدم ازمایش دادم ویتامین دی 49 بود. تیرویید0.33   وانتی tpo 65.

هرروز به توصیه دکتر ویتامین دی 1000 و لووتروکسین 50 میخوردم. 

6 هفته قلب تشکیل نشد خود به خود سقط شد 

بعد دو هفته ازمایش دادم

ویتامین دی شد 24

تیروئیدم 0.68

انتی tpo 107 

هنوز نرفتم دکتر نشون بدم. بنظرتون سقطم بخاطر ایناس؟ 

انواع کارهای تایپی انجام می‌شود 🌺🌺

نه از اینا نیست. مشکل می تونه بابت ضعیف بودن اسپرم و در نتیجه اختلال در تشکیل باشه.

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخی عزیزم. حالت رو درک می کنم . درست 9 سال پیش ..... مال من قلب داشت اما هفته بعدش دیگه نزد و..... دکتر گفت نطفه ضعیف بوده  

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2728
نه از اینا نیست. مشکل می تونه بابت ضعیف بودن اسپرم و در نتیجه اختلال در تشکیل باشه.

نمیدونم. به دکترم گفتم اقام ازمایش بده گفت لازم نیس

نمیدونم. به دکترم گفتم اقام ازمایش بده گفت لازم نیس

از انتی tpo میتونه باشه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
آخی عزیزم. حالت رو درک می کنم . درست 9 سال پیش ..... مال من قلب داشت اما هفته بعدش دیگه نزد و..... د ...

ان شاء الله که همیشه تنتون سالم باشه عزیزم. به دکترم گفتم ازمایشای انعقادی و ایمنی بدم گفت لازم نیس. میدونی کیت تخمک گذاری چجوریه 

2738

نمیدونم عزیزم ولی منم دو بار حامله شدم هر دوبار بدون قلب بود و خود به خود سقط شد بعد رفتم تحت نظر دکتر که قبلش کلی دارو داد بعدم وقتی حامله شدم از همون اول بهم هپارین و آس آ دارم و یه امپول هم داده بود یادم نیست استراحت هم بودم به نظرم دکترتو عوض کن کجایی؟ اگه اصفهان هستی برو پیش دکتر ویدا رضوی یا دکتر کلانتر

من بعد دوبار اقدام باردارشدم. میتونه از اسپرم باشه؟ 

نمیدونم عزیزم ولی منم دو بار حامله شدم هر دوبار بدون قلب بود و خود به خود سقط شد بعد رفتم تحت نظر دک ...

گرگان هستم عزیزم. 4 تا دکتر عوض کردم دیگه این بهترینشونه

ان شاء الله که همیشه تنتون سالم باشه عزیزم. به دکترم گفتم ازمایشای انعقادی و ایمنی بدم گفت لازم نیس. ...

کیت تخمک گذاری مثل یه نوار باریک تست می مونه که حدود  روز آزاد شدن تخمک باید استفاده کنی و دو خط پر رنگ که شد یعنی تخمک آزاد شده و باید حتما شبش برنامه داشته باشی. گلم حتما شوهرتون باید برن تست اسپرم بدن. شاید مشکل شما از اسپرمه . اسپرم هم حساس تره هم کمتر به ذهن میرسه. متاسفانه هر وقت شکست در بارداری مطرح میشه اول میرن سر تخمک و خانم بیچاره

کیت تخمک گذاری مثل یه نوار باریک تست می مونه که حدود  روز آزاد شدن تخمک باید استفاده کنی و دو خ ...

مرسی عزیزم. من ازمایشامو نشون بدم اگه مشکلی نبود اقام میره ازمایش میده

قابل درمانه؟ 

صد در صد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2706