2733
2739

میخام تی وی ببینم میگه همش پای تلویزیونی

کل روز گوشی دستم نیستاا میگه فقط گوشی دستته

میخام بافتنی ببافم میگه فقط کارت بافته

میخام نقاشی کنم ب اون گیر میده

نی نی سابت رو پاک کن

واتساب پاک کن

خودش طول روز اگه خونه باشهاز  دستتش نمیفته گوشیش فقط اینستاس

بخدا دیگه بریدم

یدونه هرازگاهی دیجی کالا میبینم میگه پاک کن

بخدا خ گیرم خیلیییییی

من مامانم اینجوریه

خیلی اعصابم خراب میشه با این رفتارش

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

که چرا لحاف منو نیاوردی بخداااا انقدر خستم کاش بتونم گویای حالم بشم خیلییییییی اصلا دلخوشی نددم ی ماهس تو خونه قرنطبنم مواظب بچه باشم خودش میره بیرون میگرده

2728
2738

میگم درد سر   

ببین همه شوهرا وقتی تو خونه باشن میخوان خانم خونه بهشون توجه  کنه  

شوهرمن اینستا و اتس اپ نمیره زیاد  مگر اینکه  برای کارش بره پست بزاره یا مثلا الان واتس اپ برا شهید عزیز کشور وضعیت گزاشته 

ولی درحالت کلی توخونه که باشن توجه میخوان  

تو اینستا گرام و واتس اپ منم  سرک میکشه 

ولی من حساس نیستم  

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 

دیگه حالا تو روش نگو مگه فلجی عیبه آخه عزیزم...با سیاست های سایت اگه بودن راهنماییت میکردن ک باهاش چجوری رفتار کنی ک مثه موم بشه تو دستت

لطفابرای رفع مشکلات مامان مهربونم صلوات بفرستید دوستای مهربونم،من ب نفس های گرم شما ایمان دارم❤
شوهر شما آدمیه که انتظاراتش خیلی بالاست، سخت گیره و خوددرگیری داره. منتقد درونش خیلی منفی بافه و صدا ...

ووووووااای از کجا فهمیدییییییییییییی انقدر منفی بافه خستم کرده مثلا ی چیزی با شوق درست کردم بجای اینکه مثلا از خوشگلیش بگه زود منفیارو میگه هرروز سر این بحثمونه همشششش ناله  منفی میزنه بچه میفته میره دست بچه یعنی بقران ی کلمه مثبت نداره

دیگه حالا تو روش نگو مگه فلجی عیبه آخه عزیزم...با سیاست های سایت اگه بودن راهنماییت میکردن ک باهاش چ ...

بخدا از حرصمه همش میگه بیشعور همش میگه   بهم

میدونی دیروز بهم گفت بیشعور پسرم برگشت  گفت اگه مامان بیشعوره تو هم خری بچس چهارسالشه ولی خ دوسم داره پسرم

بخدا من یادش ندادم از خودش یاد گرفته

2706