2737
2739

بسم الله الرحمن الرحیم

.

.

.

سلام داداش گلم میثم جان وقت بخیر و خوشی

از اونجایی که سایت عباس منش بخش خیلی وقته که دیگه کامنت ها و جواب هام و مطالب منو دیگه تو سایتش ثبت و تایید و منتشر نمیکنه و بعدش یک ماهی هست که حتی بخش پروفایل ها رو بست اونهم دقیقا تو روزی که شما برام کامنت گذاشتی ، منم دیگه نمیتونم تو پروفایل ها بجوابمت ، پس جوابهام به شما و دیگر دوستان که برام مطلب گذاشتید و ازم سوالاتی پرسیدید و ..... رو در اینجا و در جاهای دیگه قرار میدهم تا شماها هم جواباتونو بخونید

تو سایت عباس منش که من فقط برای خود شما اقا میثم رخشان 40 تا کامنت گذاشتم که هیچکدوم رو ثبت و تایید نکردن و نذاشتن منتشر بشه ، پس وقتی که جوابهام و بقیه ی سوالاتم از شما رو گروه تحقیقاتی عباس منش نذارن تو سایتش قرار بدم پس من جوابهام و ادامه ی مطالبم رو در جاهایی دیگه از جمله اینجا قرار میدم ، امیدوارم که شما هم بیاین و اینجا تمام جوابهات روبخونی و برای حرفام بتونی جوابی داشته باشی که بهم بگی

.

.

.

این حرف های شما :

.

.

سلام

سرنوشتشون معلوم میکنه بخشیده شدن یا نه و اگه شدن به خاطر استغفار خودشون بوده نه شفاعت یعقوب

.

.

.

.

.

شما اون آیه ی قرانی که میگه خودشون ( پسران حضرت یعقوب علیه السلام ) استغفار کردن و خودشون از خداوند بصورت مستقیم آمرزش طلبیدن  و استغفار  مستقیم رو برام بیار ، منم حرفتو قبول میکنم

.

.

در ضمن منظور شما از سرنوشتشون ، کدوم سرنوشته ؟؟؟؟؟

.

.

.

سوره یوسف

قَالُوا یَا أَبَانَا اسْتَغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا إِنَّا کُنَّا خَاطِئِینَ ﴿۹۷﴾

گفتند: ای پدر! برای ما استغفار کن ، بی تردید ما خطاکار بوده ایم. (۹۷)

قَالَ سَوْفَ أَسْتَغْفِرُ لَکُمْ رَبِّی إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِیمُ ﴿۹۸﴾

گفت: برای شما از پروردگارم درخواست آمرزش خواهم کرد؛ زیرا او بسیار آمرزنده و مهربان است. (۹۸)

.

.

.

بچه های حضرت یعقوب علیه السلام به پدر پیامبرشون میگن

یا ابانا یعنی ای پدر ما

استغفر یعنی استغار کن

لنا یعنی برای ما

انا کنا خاطئین که ما خطاکار بودیم

پدرشون هم میجوابه

سوف استغفر یعنی بزودی استغفار میکنم

لکم یعنی برای شما

ربی یعنی از پروردگارم

انه هوالغفور الرحیم

.

.

در هیچ جای قران کریم نیومده که پسران حضرت اسرائیل ( یعقوب نبی ) علیه السلام مستقیما پیش خداوند استغفار کرده باشن ، دقیقا طبق قران کریم اون ها از پدرشون خواستن که براشون شفاعت کنه و خود پدرشون شفیعشون بشه و از خداوند کریم بخواد که پسراشو ببخشه ، همین

اگر غیر از اینه ، آیه ی قرانی بیار که حرفاتونو تایید کنه ، یعنی آیه ی قرانی که فرزندان حضرت یعقوب علیه السلام خودشون مستقیما از خداوند آمرزش طلبیدن و پیش خداوند مستقیما استغفار کرده باشن .

.

.

.

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم