2752
2734
عنوان

عکس پیراهنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 92 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من با لباس انقدر باز معذب میشم اونم وقتی که داماد خودی نیست. اگر هم جشن تو خونه س دیگه خیلی مجلسیه

دقیقا منم  اصلا نمیتونم لباس تا این مجلسی رو تو خونه بپوشم کلا ادم سختش میشه تو خونه دوس دارم ی چیز خیلی راحت بپوشم 

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩
اره ولی میگم نکنه زشت باشه ی قدیمی

نه عزیزم عااالیهه😍

ایکاش تو تنت هم عکس میدادی 😁

هیز هم خودتونید 😑😕

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂شوهرم خوبه کجاس فحشش که ندادی🤨

تمرگیده  

خونه تنهام دارم میمیرم  

حالا نکه هیچوقت تنها نبودم🤦🏻‍♀️😒😂😂😂

چالش حرف ناشناس🐍نیوش یک☝🏻نیوش دو✌🏻نیوش سه👌🏻نیوش دنده ب دنده🚗نیوش عسل و قنده🍭🍯نیوش چرا نمیخنده؟:/😼نیوش آه🤧 نیوش ماه🌙🌝نیوش مثل قناری🐥🤪نیوش ماشین فراری🚘نیوش آه😚نیوش ماه🌛💋نیوش چرا سر جنگه؟⚔️😤نیوش بشقاب پرنده🍽🦚🕊نیوش آه🐾نیوش ماه🔥😛نیوش ماه و قشنگه🌙😻نیوش مست و ملنگه🍷🥂🍺زراشم چ قشنگه😂😂هه ناسکم ده نوسم خوشم ده ویی مه لی دووباره یه له وانه یه روژیک نه بم که دووباره ی که مه وه💛.#بژی_کورد✌🏼🇹🇯
@twinkelgirl   زنداداشمه  گفتم ک همه جا هست🤦🏻‍♀️😑😂

اییش خواهرشوهرم خواهر شوهرای قدیم😕

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
تمرگیده     خونه تنهام دارم میمیرم     حالا نکه هیچوقت تنها نبودم🤦🏻‍♀️😒😂😂 ...

امرگیده یعنی چی با شوهر من درس حرف بزنا 😠گورخر مربع مربع فضایی

مادرشوهر جان کجاس

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
شومیز با شلوار مازراتی زیاد دارم

ی شیکشو با خودت ببر ببین جو چجوریه اگه بقیه هم لباسشون باز ومجلسی بود توهم اینو بپوش اگه نه شومیز شلوار بپوش ....ارایشتم بگو لایت انجام بده ک هرچی پوشیدی مشکل نباشه ......ولی اینم خیلی خوشگله حیفه تو خونه بپوشی میخوای بذار عروسیش ک سالن میگیرن اونجا بپوش الانم ک مهمونی ندارن خودمونیه دیگه

فروش تابلو ماه‌ ترند شده انواع سایز بانور آفتابی ومهتابی تو فقط انتخاب کن نمونه ش پروفایلم🤩😍🤩
ی شیکشو با خودت ببر ببین جو چجوریه اگه بقیه هم لباسشون باز ومجلسی بود توهم اینو بپوش اگه نه شومیز شل ...

زشت نیست واس عروسی؟!؟

میشه واسه سلامتی مامانو بابام ی صلوات بفرستین❤
زشت نیست واس عروسی؟!؟

نه عزیزم خیلی خوبه چرا اینقد وسواس داری 😬

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
زشت نیست واس عروسی؟!؟

نه واقعا شیکع واسه چی زشت باشه ...زشت بود میگفتیم خوب نیس نپوش یا ببر عوض کن دیدی ک اکثریت خوششون اومد ساده و باکلاسه رودربایسی نداریم باهات ک مبارکت باشه

حالا اگه تونستی بپوش تو تنتم ببینیم صورتتو خط خطی کن