2737
2739
عنوان

بارداری

196 بازدید | 34 پست

سلام خانوما... 

روزتون بخیر... 

خانوما من الان روز 30 ام سیکلمه این ماه اقدام داشتم، 

امروز باید پری بیاد، 

اما توی یک هفته ی پیش سوزش معده ی شدید گاهی حالت تهوع و سردرد خستگی و ضعف داشتم جوری که سر نماز نمیتونستم زیاد بایستم خیلی زود خسته میشدم و ضعف داشتم و تپش قلب... 

البته ماه قبل به خاطر عفونت و زخم چهار روز عقب انداختم الان سیکلم شده سی روزه... 

به نظرتون ممکنه باردار باشم؟ 

م برای شادی روح مامان عزیزم صلوات یا فاتحه ای قرائت کنین. 🌹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
راستش خودم زیاد امید ندارم چون لک بینی هم نداشتم... 

لکه بینی داشته باشی که خیلی بده اگر منظورت لک لانه گزینیه خیلی ها ندارن من خودم نداشتم

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بی بی چک بزن 

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 
2738
نه هنوز به نظرت میتونه مشکل جدی درست کنه؟ 

آره اگز باردار نبودی دیگه اقدام نکن تا عفونت خوب نشده چون خیلی خطرناکه باعث زایمان زودرس میشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2706