2733
2739
عنوان

کسی تازگیا کابینت زده؟

550 بازدید | 64 پست

دوستان کار خونمون اخراشه میخاییم کل اشپرخونه رو کابینت ام دی اف بزنیم میدونین تقریبا چقد در میاد؟

تقریبی فقط میخام بدونم💓

دوستان برام صلوات بفرستین💓چن تا مشکل دارم🌸لایک کنید منم براتون بفرستم🥰

ام دی اف نزنین یو پی وی سی بزنین  ما اشپزخونم 12 متره بالا پایین شد 40 تومن 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ام دی اف نزنین یو پی وی سی بزنین  ما اشپزخونم 12 متره بالا پایین شد 40 تومن

چه جالب من نشنیده بودم🤔 شاید داوامشم بیشتر باشه

یعنی روکش upvcیا کلا جنسشه؟ 

ظاهرش چطوره؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
چه جالب من نشنیده بودم🤔 شاید داوامشم بیشتر باشه یعنی روکش upvcیا کلا جنسشه؟  ظاهرش چطوره؟&nb ...

ن کولن جسنشه عالیه من پدرم 4 سال پیش زد   الان سالم سالمه  رنگاشم قشنگه  ماله ما کرمه و قهویه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2738
ن کولن جسنشه عالیه من پدرم 4 سال پیش زد   الان سالم سالمه  رنگاشم قشنگه  ماله ما ...

مبارکتون باشه❤️

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
چه جالب من نشنیده بودم🤔 شاید داوامشم بیشتر باشه یعنی روکش upvcیا کلا جنسشه؟  ظاهرش چطوره؟&nb ...

های گلاس مثل همن جنس درجه 1 و 2 دارن 

مبارکتون باشه❤️

فدات 

ام دی اف نزنین یو پی وی سی بزنین  ما اشپزخونم 12 متره بالا پایین شد 40 تومن

چه مدلیه عزیزم تاحالا نشنیدم

چه مدلیه عزیزم تاحالا نشنیدم

مثل های گلاسه 

تو مرداد ماه زديم. هايگلس حدود ١٧ تومن شد. الان فكر كنم ام دى اف اين مقدار بشه

هایگلس چطوره؟جنسش خوبه؟من فک کنم دوام ام دی اف بیشتر باشه

2706