2733
2734
عنوان

کنکور

815 بازدید | 138 پست

سلام دوستان.به نظرتون کنکور تجربی سخت تره یا سوالای قلم چی تجربی دوازهم؟من دوستم بهم گفت قلم چی یکم سخت تره اگه بتونی خوب بدیش کنکدرم خوب میدی.ولی من امسال میرم پایه یازدهم سوالای‌گنکورنگاه کردم ازخودم نااامیدشدم😢خیلی سخت بودن.نمیدونم شایدم من هنوزنخوندم.نظرتون چیه کدوم‌سخت تره؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

سلام به جز کنکور امسال ،کلا قلمچی سختره امسال سوالا لو رفت و اصلا سوالا ویرایش نشد برا همین همش سخت بود 

کنکور نود و هشتو ببین آب خوردنه 

موفق باشی 

❤️❤️❤️مامانا عشقن🥳
2738

معمولاً قلمچی کمی سخت تره

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.

قلم چی فک کنم سخت تره سوالای سنجش استانداردن تجربی که کلا رشته مزخرفیه ادبیات و علوم انسانی بهترین رشته هست بعد اون هم علوم و معارف اسلامی رشته خوبیه ریاضی و تجربی درساش غربی هست علوم انسانی درساش عالیه 

قلم چی فک کنم سخت تره سوالای سنجش استانداردن تجربی که کلا رشته مزخرفیه ادبیات و علوم انسانی بهترین ر ...

خیلی خوب میشد اگه یاد میگرفتی نباید به علایق دیگران توهین کنی هرکسی یه رشته رو دوست داره تجربی خیلی هم عالبه

در آغاز عمل است💫
2706