2733
2739
عنوان

تکون خوردن بچه

454 بازدید | 34 پست

سلام خانوما من ۵ماهم تموم چن روزه رفتم تو۶ماه 

شاید ۲هفته پیش تکون خوردن بچه روحس کردم شب بود تورختخاب یهدخودمم ترسیدم اما ازاون وقت تاحالا دیگه تکون نخورده دیشب رفتم توفکرش قراره برم دکتر ساعت ۹ .۱۰ تااون موقع میمیرم ازاسترس توروخدا شماهایی ک تجربه دارین بگین طبیعیه یانه ب مامانم گفتم واسه دلداریم میگه کوچولویه کزکرده ی جا تنبلی میکنه امابرودکتر میدونم اینوگفت نترسم

استرس،بدتر اونو بی حرکت میکنه،بعدشم ی وقت تکون میخوره تو متوجه نمیشی

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نی نیت تنبله 

از این به بعت نترس بترسی هورمون ترشح میشه و باعث واکنش اون هم میشه الکی هم فکر بد نکن

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

عزیزم نگران نباش،دخمل منم یه هفته شیطونه یه هفته انقد ارومه حرکاتشو حس نمیکنم،یه چیز شیرین و سرد بخور راه برو،طاق باز دراز بکش یه کم شکمتو لمس کن حتما حسش میکنی

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست
2738
هیچیش نمیشه باور کن این چیزا طبیعیه یه چیز شیرین بخور فعالیت بکن تکون میخوره یا حتی آهنگ بزار براش

عزیزچیزشیرین رودیشب تست کردم بخداترسیدم‌ بعدازدوسال اومده 

استرس،بدتر اونو بی حرکت میکنه،بعدشم ی وقت تکون میخوره تو متوجه نمیشی

فداتشم مامانمم گفت اما دلم میلرزه ایشالا چیزی نباشه این یکی هم چیزیش شه دیگه ناامیدمیشم

عزیزچیزشیرین رودیشب تست کردم بخداترسیدم‌ بعدازدوسال اومده 

من تو پیج اینستا خوندم نی نی بیشتر شبا تکون میخوره چون روزا ک ما فعالیت داریم شکم مث گهواره میمونه براش و میخابه ولی چون شبا سکوت کامل هست برا خودش بیداره و تکون میخوره

همه کسم دخترم❤
عزیزم کاملا  طبیعیه نگران نباش  برای اینکه خیالت راحت بشه یه چیز خیلی شیرین بخور و به پهل ...

میگم همش سمت راستم درازمیکشم چیزیش نشده نمیتونم روچپ بخابم کتف چپم شکستگی قدیمی داره

من تو پیج اینستا خوندم نی نی بیشتر شبا تکون میخوره چون روزا ک ما فعالیت داریم شکم مث گهواره میمونه ب ...

ممنونم ازت خدا ب نیت شما حفظش کنه من ک ناامید شدم ازدیشب 

2706