2737
2739
عنوان

حرفهای هست ک دلموبدجورشکست

479 بازدید | 38 پست

سلام حرفای هست ک ازعزیزای خودم میشنوم بدجوردلم گرفت زنداداشم منومسخره میکردحالاشم باچشماش انگاری دارمنومسخرمیکنه دلگیرم ازخجالتم نمیتونم باهاش درگیرشم یابچه داداشم یابچه برادرشوهرم   بنظرتون چکارکنم من انحراف چشم دارم متاسفانه نوزادبودم مامانم منونبردکترکه درمان بشم الانم ازمامانم خیلی دلخورم یکبارعمل کردم ولی برگشت میخام دوبارعمل کنم دکتررفتم دوجاگفت بخاطرتنبلی چشم عمل نمیشی تروخدااگ دکترخوب میشناسیدبهم بگین ثواب داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم ناراحت شدم از شعور پایین اطرافیانت...

از خدا میخوام هرچه زودتر مشکلت برطرف بشه.

تو گوگل سرچ کن درمان قطعی انجراف چشم، هرجای کشور پزشکی انجام داده باشه یا درحال انجام باشه متوجه میشی برو.

نگران نباش توکلت به خدا

2731

زن داداشتو واگزار کن بخدا عزیزم..خودتو همینجوری که هستی دوست داشته باش...الهی خدا کمکت کنه..ولی با خودت فکر کن که اونا که نابینان خیلی شرایطشون سختتر از شماست تا آروم شی..

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
2738

تو تهران بیمارستان فارابی و طرفه و کلینیک نور خیلی خوبن برای عیوب چشم و بینایی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

یعنی چی ...شما ناراحتی یا باید اونا از کارشون ناراحت باشن ...توسال ۲۰۲۰هم اینکارا رو میکنن فکر میکنم خیلی وقته از مد افتاده اینکارای بی معنی 

دکتر ناهید بوربور حتما برید پیششون 

2706