2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره ولی نزنی دوباره تیره میشه موقتی 

شما جواب گرفتی از کرم؟

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
یعنی هر شب باید زد؟!

بزن ببین پوست هر متفاوته من که دیگه خسته شدم یه مدت هر شب میزدم یه مدت لایه بردار میردم پوستم کنده میشد هی میریخت سفید میشد لایه بردارهای قوی ولی نمیشه که همیشه بزنیم کنار بیا باهاش

اخه میرسی هم فایده نداره ک تغییر نکرده

از نوجونی باید رسید مثلا کرم های مربوط رو استفاده کرد،از ژیلت و تیغ استفاده نکرد،شلوارها و شورت های تنگ نپوشید،ژل شستشو و.....اگ از اول برسی خیلی بهتر میشه

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2738
از نوجونی باید رسید مثلا کرم های مربوط رو استفاده کرد،از ژیلت و تیغ استفاده نکرد،شلوارها و شورت های ...

اخه الان برا مادر من از من سفید تره برا من زیر بغلم افتضاحه

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
اخه الان برا مادر من از من سفید تره برا من زیر بغلم افتضاحه

یعنی تو از همون زمان بلوغ ک رشد کرد موهای زائدت میرسیدی ؟رعایت میکردی این نکاتو؟

یعنی تو از همون زمان بلوغ ک رشد کرد موهای زائدت میرسیدی ؟رعایت میکردی این نکاتو؟

من ۱۹سالمه  تا جایمم ک یادمه اپلاسیون میکردم بیشتر 

❤️خدا❤️ ❤️متاهل 👩‍❤️‍💋‍👨❤️
2706