2733
2739
عنوان

به نظرتون میتونم بکشونمش سمت دین و مذهب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 110 پست
نمیخوام تغییرش بدم میخوام به اصلش برش گردونم و اگه شیرینیشو حس کنه دیگه خودش علاقه مند میشه

اگه برنگشت و شیرینیشو حس نکرد و... ناراحت میشی؟

همیشه در انتخابمان اشتباه کردیم....! آن که دوستمان داشت را ندیدیم و آن که دوستمان نداشت را پرستیدیم....!

كارتون درست نيست

نميشه ادمها را تغيير داد خودتون ميتونين تغيير كنين ولي تغيير دادن ادمهاي ديگه غيرممكنه

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اخه میگه با یه خانم مزدوج بشه نگاه کن نوشته مانتوییه

نه مادرش مذهبیه ولی نه اون طور که چادر بزنه ، مثلا خانم مقیدیه کلا خواستم بگم ظاهر زندگیشون زیاد به مذهبیا نمیخوره

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی

ادمارو همونجوری که هستن قبول کنید.هییییچ آدمی ۱۰۰٪ عوض نمیشه و یه سری کارارو یواشکی انجام میده

زن دایی من داییمو مجبور میکرد روزه بگیره اما داییم میومد خونه مادربزرگم ناهارشو میخورد😁

2740
شوهر دختر خالم بعد از ازدواج نماز خون شد یه نمازشم قضا نمیشه 

شما یه نفر اینجوری شده نام می‌بری منم ده نفر نام میبرم که خانمش هر چقدر تلاش کرده نتوانسته تغییرش بده هر چیزی صد در صد نیست ولی اکثریت قابل تغییر نیستن

دوست عزیز باید آدمارو همونطور که هستن بپذیریم. شاید اگر بعدها توی زندگی ببینن شما نماز می خونی مشت ...

یعنی میگی اگه تشویقش کنه به نماز خوندن کار اشتباهای؟

بابا این همه پیامبر و امام مردم ارشاد میکردن برا مسلمونی و نماز 

این میخات فقط همسرشو نماز خون کنه بنظر من که میشه...ربطی به ازدواج هم نداره ادم میتونه با گفتن خوبهای نماز طرفو مشتاق کنه برا نماز خوندن

من خودم چندین نفرو نماز خون کردم

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

نماز حق خداست اونم میخونه یانه بخودش مربوطه انسانیت مهمه حقو ناس مهمه اگه اینارو رعایت میکنه خوبه نماز وروزه یه چیزیه بین بنده و خدا شاید خدا ببخشه شاید نبخشه شما اینارو ملاک قرار نده

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
2706