2733
2739
چه جالب من هنوزم میترسم  با اینکه دوماهه گذشته چه کمربندی میشه عکس بدی؟

از این کمربند ک با پشم شتره ببخشید واس خواهرشوهر بود بعد دوماه دادم بهش وگرنه حتما عکسشو میذاشتم اگ تو نت دیدم برات میفرستم

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

والا من طبیعی هم بودم اخرش شکم داشتم دوباره باردارم این سری زایمان کردم  میخوام همش شکمم رو ببندم چون زایمان اولی اصلا نمیدونستم باید ببندم حالا میخوام امتحان کنم شاید فرجی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید میتونم بپرسم نینیتون موقع تولد چند کیلو بود ؟آیا وزنش تو هفتهوو۳۳یادتونه؟تغذیتون چطور بود؟ م ...

3و400 فکر کنم 

نه یادم نیس 

من هرچی میخواستم میخوردم اما ماه آخر اشتهام کم شده بود

2738
ببخشید میتونم بپرسم نینیتون موقع تولد چند کیلو بود ؟آیا وزنش تو هفتهوو۳۳یادتونه؟تغذیتون چطور بود؟ م ...

ببین عزیزم یه پودرهایی هست توداروخونه دقیقا مثل سرلاک وشیرخشک باطعم های مختلف که مال خانومای بارداره باعث وزن گیری جنین میشه پرس وجوکن 

خواهرم استفاده کرددرعرض دوهفته وزن جنین نرمال شد.

اولا الان تازه زایمان کردی و لابد شیرم میدی عادیه و کامل تغذیه تو داشته باش باشگاهم نیاز نیس تو خون ...

امادکترمن میگفت طناب زدن درهرسنی براخانوماافتادگی میاره 

به نظرم همون حلقه زدن کافیه 

ببین عزیزم یه پودرهایی هست توداروخونه دقیقا مثل سرلاک وشیرخشک باطعم های مختلف که مال خانومای بارداره ...

ممنون عزیزم اسمشون لیدی میل هستش دکترم واسم نوشت کمیابم بود پیدا کردم ولی اصصصلا نمیتونم بخورم خیلی مزاقم خوش نمیاد بعدش احساس تهوع پیدا میکنم

2706