2737
2739
عنوان

اونایی که مشعله فکری دارن بیاین بحرفیم

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 40 پست
بارداری هم سخته 

بارداری که سخت هست ولی شیرینه ومیگذره

ولی زایمان

استرس پاره شدن کیسه اب و....

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
اززایمانم میترسم

خدابزرگه خدا تحنل هردردی رو به آدم میده

درد زایمان دردیه ک روح آدمو بزرگ میکنه

پس ازش نترس در آغوشش بگیر

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدابزرگه خدا تحنل هردردی رو به آدم میده درد زایمان دردیه ک روح آدمو بزرگ میکنه پس ازش نترس در آ ...

چه آرامش بخش

انشالله همینجوری که ته دلم آرامش دادی خدا بهت آرامش بده

برا ظهور امام زمانمون(عج) دعا کنیم                                              الهم عجل الولیک الفرج
2731
چه آرامش بخش انشالله همینجوری که ته دلم آرامش دادی خدا بهت آرامش بده

زنده باشی عزیزم

تازه انقدر خواب بعدش لذت بخشه

انگار بغل خدا میخوابی

دیگه نمیدونم چجوری توصیفش کنم

به فکر هیچی نباش.....  هرچی خدابخواد همون میشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       
2738

اینکه از شر خونواده لعنت شده شوهرم زن داداشای گهش هیچوقت درارامشواسایش نیستم دیگه 

متنفرم ازنفس کشیدنم دلم میخواد یه ادم جدیدوبااون رویایی که میخواستم داشتم ولی... کاش بابام جلومو میگرفت نمیتونم دیگه هیچوتحمل کنم همشون برن بمیرن