2733
2734
عنوان

برنجم کرم زده چیکارررررکنممممم😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 508 بازدید | 59 پست

منم دلم نمیاد بخورم ولی مامانم برنجاش کرم بزنن میشوره درست میکنه چیزیم نمیشه ها منم ی بار خوردم ازش فرقی نمیکرد ولی خب  ی جوریه 

اینکه خوبه یه جا مهمونی افطاری دعوت بودیم خانومه بنده خدا تدیده بود جو پرک هاش سوسک زده همونجوری ریخته بود تو سوپ شیر سر سقره ام اورده بود خلاصه همه داشتن سوسکای ریز میخوردن و واقعا هم میخوردنااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چند ماه بود توشو ندیده بودی؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2738
منم از بس عصبیم نتونستم بخوابم😐

بخاطر همون موضوع؟ آخرش میخوای به شوهرت بگی یاچی.. 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
تازه  درشو باز کردم ..چن ماه پیش خریدم  اما برنج داشتیم بازش نکردم

بزار جلو افتاب بعدش نمک بریز توش

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
لابه لاش نمک بریز بذار هوای آزاد،بعدم چند روز بذار داخل فریزر که حشره هاش بمیرن از این ب بعدم هروق ...

ع

چه جالب من این رو در مورد حبوبات بلد بودم واقعا واسه برنج هم تاثیر داره؟ 

2706