2733
2739
آداب نوشتن نامه . اول انتخاب میکنید که با کدوم فرشته کار دارید .   مثلا سلام به فرشته ی نگهب ...

سینک که راه به فاضلاب داره.فکر کنم رودخونه باید ریخته بشه

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
صداشونو میشنیدم و سایه حرکتشون که دورم میچرخیدن وای خدایا یادم افتاد باز همه موهای تنم سیخ شد

همیشه ی سنجاق قفلی ب لباس زیرت بزن

موقع زدن هم بسم الله الرحمن الرحیم بگو

جایی بزن ک کسی نبینه

هیچ وقت از خودت دور نکن

موقع خواب ی چاقو و قرآن بزار بالای سرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همیشه ی سنجاق قفلی ب لباس زیرت بزن موقع زدن هم بسم الله الرحمن الرحیم بگو جایی بزن ک کسی نبینه هی ...

وای چرا؟ سنجاق چه و چاقو چه ربطی داره؟

نن همیشه قبل خواب آیه الکرسی میخونم خداروشکر دیگه اذیت نشدم اون موقع ها قران جیبیمو بغل میکردم میخوابیدم

2728
چرا به خدا نامه نمینویسم به جاش؟ چرا با خود خدا و ائمه حرف نمیزنن؟...  عجیبه برام یکم. یعنی کل ...

قطعا برای خدا هم نامه مینویسم .ارتباط خوبی با ایمه هم دارم بارها و بارها نتیجه هم گرفتم خدا خیلی از آرزوهامو براورده کرده و هیییچکسو هیچچیز در مقام خدا قرار نمیگیره و گفتم که به نظرم اول و آخر هر کاری به دست خود خدا درست میشن ولی خدا راه های زیادی برای ماها قرار داده تا بهش نزدیک بشیم تو قرآناز پیامبران و معصوماش گفته از فرشته هاشم گفته ‌.چه عیبی داره اگه واسه درخواست از خدا به ائمه متوصل میشیم گاهی  فرشته ها هم واسطه قرار بدیم آدم خوبه همه راهیوواسه رسیدن به خدا و خواسته هاش بره اگه اون راه ها درست باشن هیچ اشکالی نداره منم مطالعه کردم دیدم ارتباط با فرشته عا خیلی اسون و قشنگه یه چیز ماورائیه که جذابه و چون قدرت جذب ذهن انسان خیییلی بالاس این  روش خیلی زود برا اکثریت جواب میده .

فقطم در مورد نیتهای پاک جواب میده نه چیزای پلید و منفی دس هیچ خطر و حس بدی نداره 

2740
لطف کنین آیدی چنل و ادرس سایت هایی ک بهتون کمک کردن با ما در اشتراک بذارید😊 حتما دلیلی داشته ک الا ...

عزیزم این پیج اصلی استاد عرشیانفره عااااشق نوع نگرش و صحبتحاش میشی پستای اینستاشو همرو ببین . و بعدشم از لینکی که تو بیوش گذاشته وارد کانال تلگرامش شو اونجا هم خییییلی فایلای صوتی مفیدی میذاره .من نگرشم به زندگی دگرگون شده و آرامش گرفتم خیلی با آدمای اطرافم سازگار ترم گذشت میکنم چون واقعا ارتعاشات مثبت ذهنم چند برابر شده 

https://instagram.com/arshianfarrr?

igshid=1l8jse8jj7ahj

عزیزم موافقم با حرفات تا حدودی ولی ببین جریان فرشته ها با اجنه خیلی فرق داره .فرشته ها پااکن و هیییچ ...

میشه حالا که یکم در موردشون اطلاعات داری تامیک منو در این مورد بخوتی و نظر بدی

می خوام نظرتو بدونم اگه می خونی لینک بدم

☁️🍂

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
سینک که راه به فاضلاب داره.فکر کنم رودخونه باید ریخته بشه

ببین سه تا انرژی برتر آب و خاک واتش هستن .

یکیشونو باید انتخاب کنی .

اگه ابو از اول انتخاب کنی باید مستقیم بندازیی تو رودخونه و سوزوندنم لازم نیسکه خب همیشه دردسترس نیس.ولی میشه مثلا همه نامه هاتو چند روز جمع کنی بعد بری همرو یک روز بریزی تو رودخونه

یا باید عمیق خاک کنی 

یا بسوزونی 

وقتی میسوزونی تبدیل انرژی روانجام دادی دیگه پس بعدش مهم نیس لون خاکستر کجا ریخته بشه ولی بره تو اب سینک که آب در جریانه بهتره ازینکه بره تو پلاستیک اشغال اما خب اصل مطلب سوزوندنشه 

2706