2737
2739
عنوان

هنوز انسان هست؟؟!!

179 بازدید | 27 پست

بچه ها دیشب از خانه ام بر اثر سیل آواره شدم....چیزی از استان خوزستان اعلام شد؟؟؟

نمی‌دونم الان یخچال و ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی ام و جاروبرقی ام سالمه یا نه اصلا خوابم نمیبره...تو عمرم باور نمی‌کردم سیل رو داشت بارون میزد لذت می‌بردم نفهمیدم چطور همه چیز رو رها کردم آخه خدایا چه گناهی مرتکب شدم تو رو خدا شما برام استغفار کنید من دیگه نمی‌دونم چه گناهی کردم تمام محل کار همسرم تو آب.....از دیروز صبح هیچ اقداماتی نکردن آب سرجاشه میگن سامانه بارشی سه شنبه میاد....از کجا بیارم وسیله بخرم؟!!!همه مردم. رو با کمپرسی بردن حسینیه تو این کر.ونا....ایتجا قلب درآمد ایرانه چرا اخههههه خدایا تو صدامو بشنو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

😕😕😕

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2740
[QUOTE=166492792]وای خدای من چه غمگین اخبار مرتبا. آبگرفتگی رو اعلام میکنه کدوم شهرید شما?[/سربندر

واقعا متاسفم

دعا میکنم هر چی زودتر وضعیتتون به حالت عادی برگرده

انشاءالله لوازمت خسارت ندیده باشند

من چند روزه اخبار ندیدم 😓 باز شروع شد؟ 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

عزیزم چرا خودتو سرزنش میکنی اخه ؟ چه ربطی به گناه شما داره . خیلی از شهرا هشدار سیل دادن و اهواز و ماهشهر و خیلی جاها سیل راه افتاده . ایشاله هر چه زود تر شرایط بهتر بشه برگزدی سر خونه زندگیت خیلی سخته 

2706