2733
2739
عزیزم از اول بپرس

عزیزم میخوام حس طرف رو به خودم بدونم ، برمیگرده یا با خواستگارم حرف بزنم ، زمان ازدواجم و هر چی در مورد شخصیت و خودم حس میکنی

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی لطف کردی عزیزم. به نظرت کلا من ازدواج کنم، خوشبخت میشم؟ 

چرا خوشبخت نشی دختر!!!!

نگرانزتو کنار بزار

تو خوشبختیت تا چندسال آینده تکمیله

چیزایی که حتی فکرشم نمیکنی

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
2731
عزیزم میخوام حس طرف رو به خودم بدونم ، برمیگرده یا با خواستگارم حرف بزنم ، زمان ازدواجم و هر چی در م ...

یکی از اعضای خانوادت خیلی موافق این خواستگاره یا خواهد شد

تو صحبت کن باهاش

ببخشید خیلی ذهنم خسته است الان

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿
یکی از اعضای خانوادت خیلی موافق این خواستگاره یا خواهد شد تو صحبت کن باهاش ببخشید خیلی ذهنم خسته ا ...

ممنون عزیزم مشکل اینه حس میکنم فکرم هنوز درگیر طرفه و نمی‌دونم اون چه حسی بهم داره به همین خاطر نمیتونم با این خواستگارم حرف بزنم . اره برادرم موافقشه

باشه عزیزم نمی‌خوام اذیت بشی ممنون😘

دلشکسته ها خوب میدانند غم که به استخوان برسد میشود "" سکوت""
2738
میشه بگی چند سال دیگه رنج و عذاب من ادامه داره

نمیدونم اما بعد از اون بحث و دعوا و کشمکش زندگیت درست میشه

یه سوال الان تو اتاق یا دور و برت رنگ خاکستری وجود داره

یا این که خاکستری چه جایگاهی داره تو زندگیت؟؟؟

خدا خیرت بده عزیزم. خیلی خوشحالم کردی. برات سوره حمد و خوندم🌹🌹

ممنون عزیزم🙏🏻🌹

حس ششمی هست؟میشه بگه یه کاریه حل میشه یا نه 

میدونی تنهادلیل ارامش زندگی من اینه که برام مهم نیست دیگران درموردم چه فکری میکنن😊دیگران اگه فکرکردن بلدبودن یه فکری به حال خودشون میکردن😁برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کن دوست گلم🌹
2706