2737
2734

من خودم جدیدا عاشق یه تیکه از یه آهنگ شدم که شنیدن وتکرارش  حس خوبی بهم میده 

تو شمع باشی ،من دلم پروانته🥰🦋

خیلی دوسش دارم💖

خدا.مادرم.دخترم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من گلم تو منگلی با هم میشیم گلمنگلی😁

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
هر چه برای خود میپسندی بر دیگران هم بپسند امام علی ع

منم.

و شدددددیییییدددداااااا هم رعایتش میکنم 

آقااا درسته که ما خوشکل نیستیم ولی صورتمونو که میشوریم دیگه زشت ترم نمیشیم. دوتاچشم و مژه ها و یه دماغ و دوتاابرو و لب و دهن دیگه سرجاشه
2740

زیبا ترین شعری که شنیدم...

از قضا روری اکر حاکم این شهر شدم

خون صد شیخ به یک مست فداخواهم کرد

بغل کعبه یه میخوانه بنا خواهم کرد

تانگویند که مستان ز خدا بیخبرند

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

تا خدا بنده نواز هست به خلقش چه نیاز

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
2706