2737
2734
عنوان

دعوای من و خواهرم

303 بازدید | 34 پست

دوستان من ۲۲ سالمه بعد یک خواهر ۲۶ ساله هم دارم 

اونوقت کلا بعضی وقتا میاد وسایل منو همینطور برمیداره ، ینی بدون اینکه اصلا اجازه بگیره 

چند بار مثلا میخواسته با دوستاش برن بیرون ، اومد از چنتا از مانتو ها و کفش های من استفاده کرد بدون اینکه اصلا به من بگه ینی بعد از اینکه استفاده کرده بود میومد میگفت .

کلا فکر میکنه چون بزرگتره حق اینکارا رو داره

مثلا من یدونه برق لب تازگی برای خودم خریده بودم بعد میبینم ورداشته چند بار استفاده کرده 

اخه من خودم اصلا از این عادتها ندارم که برم وسایل یه نفر رو بردارم همینطوری استفاده کنم 

خواهرم دختره خوب و مهربونیه ولی این رفتاراش واقعا اعصاب منو بهم میریزه

به نظرتون من حق دارم ناراحت بشم ؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من باشم ناراحت نمیشم چون خواهریت این حرفا نداره ک 

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
ینی شما مثلا اگه خواهرتون همچین کاری میکرد ناراحت نمیشدین اصلا ؟

من خواهر ندارم ارزو داشتم داشته باشم🤩اصلا کل زندگیم مال اون فقط بشینه گاهی باهاش حرف بزنم از دردام بگم هیچکس خواهر نمیشه خوشبحالت🥺

وا خاهرته دیگ خوب کاری میکنه  ب فردا پس فردا فک کن وقتی هر دوتون متاهل شدین و دلتون واس هم لک‌ ...

اخه بدون اینکه به ادمم بگه یه چیزی رو برمیداره میبره 

مثلا من یه دستبندی دارم که بدله ولی خب خیلی قشنگه

اونوقت من ۱ ماه بود این دسبندو گمش کرده بودم 

بعد اخر متوجه شدم خواهرم چند وقت پیش برداشته بوده و اصلا به منم‌ نگفته بوده

2706