2737
2734
عنوان

مامان ها میشه بیاید

232 بازدید | 58 پست

من ۳ ماهه زایمان کردم تو بارداری تا نزدیکای نود کیلو رفتم الان که سه ماهه زایمان کردم وزنم شده ۷۶ و روی ۷۶ و نیم مونده. میخواستم بدونم چون بچه شیر میدم امکانش هست بازم لاغر شم؟ یعنی روند لاغری تا چند وقت بعد زایمان ادامه داره؟ چون بچه هم شیر میدم خیلی امیدوارم. یعنی امکانش هست بازم وزن کم کنم؟ تا هرچی میخواسته کم بشه تا الان کم شده. قبل بارداری ۷۰ کیلو بودم

اگه شیر بدی و غذاتم اندازه بخوری بله شیردهی خیلی کمک میکنه به لاغری

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چند کیلو وزن اضاف کردی؟؟ ببین من ماه های اول ۵ کیلو کم کردم تااخر بارداریهم کلا ٧ کیلو چاق شدم که همش وزن بچه و کیسه اب بود ...روز بعد سزارین به وزن قبلم برگشتم یکم شکمم ورم داشت ک سه ماه اول رفع شد

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

اتفاقا بچه شیر دادن سوخت وساز رو بالا میبره و زودتر لاغر میشی ولی برای اینکه به بجه ضرر نزنی زیر نظر مشاور یا دکتر تغذیه کم کن

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
2738

شما  با شبردهی  قطعا  لاغر میشی

من  زایمان اولم  از ۸۳   شدم  ۵۷ 

طی ۱۸ ماه.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

سلام. عزیز من خودم رو میگم.

من زایمان کردم ۸۰ بودم. پسرم چهارماهه شد من شدم ۵۰. از همون ابتدا رژیم داشتم.  و چون پسرم الرژی داشت به پروتئین گاوی انواع شیرینی جات و بیسکوییت حذف شد از رژیمم و این هم کمکم کرد.

همه چیز میخوردم .ففط روغن سرخ کردنیم حذف شد کااامل. و شیرینی جاتم.

و البته قبلش هم ورزش میکردم. 

گاهی دوسِت دارم هایی که نثار دیگری می کنی،او‌ را می ترساند، از خودش، از هویتی که سال هاست برای خود ساخته، ناگهان عشقی را نثار او می کنی که از زمان نُطفه تا امروز حتی از مادر خود ندیده،مانند نابینایی که بعد از عمری چشمانش به روی نور شدیدی باز شود، چیزی را به او عرضه می کنی که برایش غریب است، شاید خودت ندانی اما، با هربار «دوستت دارم» هایت،خنجری به هویت سرد و‌ بزدل اش می کِشی، او‌ با خیانت ، با رفتن،تو را می کُشَد، تا کُشته نشود،احتمالاًبا کمی گذر عمر ‌متوجه خواهی شد، روزی که واژگان درست را نثار مخاطب اشتباه نکنی، یاد می گیری که بعضی واژه ها آدم‌ها را می ترساند،هرچند زیبا.✍️ 
2706