2733
2739
عنوان

🍃خانوما آقایون نماز شب🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 46 پست
نمیدونم چرا چند روز میخونم بعدباز ناامید میشم

لبین اینا حسایی که شیطون بهت منتقل میکنه عزیز برای حاجتتت باید صبور بود و اعتماد کرد به خدا نباید ناامید شد

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم 

خواهش میکنم عزیز

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
دوست خوبم التماس دعا😭

حتمااا ان شاءالله به حاجتت دلت برسی اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

2731
انشاالله . انشاالله توهم حاجت روا بشی عزیزم 

ممنونم ان شاءالله

برای منم دعا کنین برای امضام خدا خیرتون بده

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2738

التماس دعا دارم عزیزم مخصوصا برای حاجت روایی مامانم و برادرام و در آخر خودم.... خیلی دوس داشتم امشب بخونم تو فکرش بودم اما خب متاسفانه اون چیزی ک نباید پبش می آمد.. پیش آمد... 

حاجتت روا.. نمازت قبول درگاه حق ان شاء الله ❤️ 

برای منم دعا کنین برای امضام خدا خیرتون بده

عزیزم‌میشه بگی از چ زمانی میشه خوندش

عزیز وقت نیمه شب شرعی تا قبل از نماز صبح 

من هر موقع خوندم حاجت گرفتم 

میگن یکی از راههای اجابت دعا، دعا از زبان دیگریه 

میشه تو نماز شبت برام دعا کنی ؟ من ماه دیگه اقدام به بارداری دارم دعا کن برام همون ماه اول باردار بشم و یه پسر سالم خدا بهم بده اسمم مژگان

منم قول میدم هر موقع خوندم شما رو دعا کنم

روژان 💜  پژمان 💙  ماهان 🧡  آرمان 💚            دخترم ، نور زندگیم ، بمونی برام.             

ممنونم ازت عزیزم انشالله حاجت رواشی

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706