2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بستگی به درصد درگیری ریه اش داره اگه درصدش کم باشه تو خونه باید باشه و دارو مصرف کنه و استراحت کنه اگه درصدش زیاد باشه بازم اگه دکتر صلاح بدونه میره بیمارستان اونم فقط بخاطر اینکه با کپسول اکسیژن بشه ریه اش رو بازسازی کرد برای تنفس راحتش

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

پدرشوهرم گرفت بزور نفس میکشید .مرتب میبردن درمانگاه اکسیژن خونشو چک میکردن  گفتن بیمارستان نیارید ممکنه بدتر بشه خیلی تقویتش کردن مایعات سوپ..میوه  داروی امام کاظم اگر اشتباه نگم .خداروشکر ردش کرد بااینکه نزدیک ۶۰سالشه

2738

بستگی داره چقدر درگیر شده باشه. اگه مشکل تنفسی و تب بالا نداره، نیازی نیست بیمارستان بره. ولی پیش یه متخصص داخلی یا ریه بره تا اگه دارویی لازم هست مصرف کنه

من اهلِ دوست داشتَنَم...تو اهلِ کجایی؟                   با عرض پوزش، درخواست دوستی پذیرش نمیشود🚫                    

اگر اکسیژن لازمه،کپسول اکسیژن براش کرایه کنین،،ولی بیمارستان نرین،،دور از جون همه رو رهسپار آخرت میکنن،،،خود فامیلمون رئیس بیمارستانه،پدر و مادرش درگیر شدن،گفت من جنازه پدر و مادرم نمیزارم بیارن بیمارستان،دوتاشونم خونه خوب شدن،با اینکه هم مسن بودن،هم بیماری زمینه ای داشتن،،فقط با شربت عسل و آبمیوه طبیعی و دمنوش اینا،

بستگی به درصد درگیری ریه اش داره اگه درصدش کم باشه تو خونه باید باشه و دارو مصرف کنه و استراحت کنه ا ...

یه سوال اگه ۱۵ روز از روز بیماریش بگذره ولی ریه هاش درگیرباشه بازم ناقله ؟ تازمانی ک ریه هاش خوب نشن کرونا انتقال میده ؟

یه سوال اگه ۱۵ روز از روز بیماریش بگذره ولی ریه هاش درگیرباشه بازم ناقله ؟ تازمانی ک ریه هاش خوب نشن ...

اینو واقعا نمیدونم بعصی میگفتن تا ۲۸ روز بعصیهاهم میگفتن تا دوهفته بعد ازاعلام تست مثبت کرونا بازم از ۴۰۳۰ یا دکترش بپرسین بهتره 

یه سوال اگه ۱۵ روز از روز بیماریش بگذره ولی ریه هاش درگیرباشه بازم ناقله ؟ تازمانی ک ریه هاش خوب نشن ...

بیمار کرونایی تا بیست روز میتونه بیماریشو انتقال بده بازم بستگی به شدت بیماریش این مدت کم و زیاد میشه.ولی باید حتما ماسک بزنه.

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉
اگر اکسیژن لازمه،کپسول اکسیژن براش کرایه کنین،،ولی بیمارستان نرین،،دور از جون همه رو رهسپار آخرت میک ...

همسرم انگار کرونا گرفته دو روزه بیحاله یکمم لرز داره دیروزم سردرد و گردن درد داشت که خوب شد من میترسم خودمم حامله ام میترسم اگه ریه اش درگیر بشه چی کار کنم دست تنها کرایه دسنتگاه اکسیژن چقدره یکی میگفت ۲۴ میلیون درسته؟

خدایی که به شدت کافی است 
2706