2737
2739
عنوان

حس شیشمی واقعی میشه بیاد براش حمد میخونم😔🙏🖤

| مشاهده متن کامل بحث + 260 بازدید | 48 پست
یاد خودم افتادم منم عاشق یه نفر بودم خیلی دوسش داشتم براش میمردم کل زمان نو جووونیم رو فقط به اون فک ...

دعا کن نگیرتش😔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یه لحظه حس کردم تا طول میکشه .اما انگار نظرش عوض میشه به مرور زمان

وای دورت بگردم😍

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2738
انشالله که اره 

عزیزم من ۴ روز دیگ موعودمه حالت های پریودی دارم انگار رحمم درگون شده یه چیزی تو رحم هست رژه میره بنظرت میخام پریود شم یا باردارم حست چی میگه

بی وفا باشی شکایت میکنند♣️با وفا باشی خیانت میکنند...
چند سالته؟

۲۱

اسی چرا انقدر غمگینی؟

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین. از زمانی که وارد نی نی سایت میشم همینطوری دونه به دونه پشم.ام کنده میشه تا زمانی که خارج میشم واسه خودم راحت اپیلاسیون میشم😁کاشکی همه اتفاق های دنیاااا باب دل آدم بوددد.....میشه واسه ظهور امام زمان یه دونه صلوات بفرستی  اللهم عجل لولیک الفرج.  خدایا شکرت
2706