2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فارسی حرف زدن رو خوب بلد نیس جلوی خانوادم پاشو دراز میکنه مخاطب قرارش میدن جای بله میگه ها؟؟خیلی بیش ...

کجاییه؟

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2728
قسمت

قسمت چیه آدما حق انتخاب دارن 

ینی خدا میگ برو با ی آدم بدبخت شو ؟؟؟؟

نامزد رویاهای من با اسب سفید اومد دم خونمون منم با جون دل قبول ش کردم 🥳🥳🤩🤩🤩رویای من بیا بشو لحظه لحظه ی زندگیم 🤩🥰روزی ک تو بیای اون روز طولانی ترین روز منه 😍من این رویا رو باور دارم بالاخره ی روز تاریخی ترین تولدم میشه ☺️🥰😍
قسمت

منم به شدت اعتقاد دارم که ازدواج قسمته

زمین و زمان دست به دست هم میدن یه چیزهایی رو جور میکنن

وزن شروع: ۶۳.۶۰۰  وزن فعلی: ۶۲.۲۵۰  وزن هدف: ۵۵ 💙 رفت روی تخت خوابید. غمش هم جای دیگری نداشت که برود، کنارش دراز کشید !
پس چرا دختر قبول کردی اگ خواستگارای بهتر داشتی چ

چون هرچی خواستگار خوب بود برا زیر۲۱ سالم بود رسیدم به۲۳ دیگه کسی نبود منم شرایط خوبی نداشتم تو خانوادم اذیتم میکردن دیدم شوهرم وضعش خوبه قبول کردم 

میشه برای جابجایی و تعویض منزلم صلوات مهمونم کنین؟
2738

اگه خواستگارای قبلیت داغون بودن و فاکتور جالب توجهی نداشتن، الان انقده حرصت نمی گرفت و ناراحت نبودی

ولی یقینا، دختر مناسب و توانایی بودی که چشم چند خواستگار خوب دنبالت بوده

هنوز همون دختری ولی باتجربه تر

پس از توانمندیات استفاده کن و زندگیتو تغییر بده و تو نگرش همسرت و رفتارش تغییرات مثبتی ایجاد کن

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
چون هرچی خواستگار خوب بود برا زیر۲۱ سالم بود رسیدم به۲۳ دیگه کسی نبود منم شرایط خوبی نداشتم تو خانوا ...

یه پست دیگه بذاری تعداد پست هات رند میشه

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
2706