2737
2739
عنوان

یه چیزی از من داشته باشین

158 بازدید | 18 پست

من تو زندگیم خیلی سختی کشیدم ، اصلا یه کارایی کردم نمیدونم چند درصد حتی حاضرن بهش فکر کنن چقدرررررر اشتباه داشتم و... کلا چه تو مجازی چه واقعی از این به بعد زندگیتون سعی کنید

زیاد درگیر حاشیه نشین 

سعی نکنید با زیاد حرف زدن و بحث و اعصاب گذاشتن بخواین یه چیزیو به کسی بفهمونید ، یا به هر قیمتی برنده بحث باشین ، هر حرفی لزوما جوابی نداره (منظورم توهین و بی محلی نیستا ) 

حرفی که میزنید از موثق بودنش مطمئن بشین و منبع داشته باشه ، روی یه موضوعی که فقط شنیدی نرفتی تحقیق کنی اصرار نکن اصلا 

دلتون برای اعصاب و روانتون بسوزه ، و اینم بدونین دیگران مجبور نیستن از ما خوششون بیاد ماهم مجبور نیستیم اهمیت بدیم .

منم اینجوری ام 😝🤩🖖

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تعادل خوبه

برحذر باش! و از تن‌پروری و بی‌حوصلگی بپرهیز. این دو خصلت به طور حتم تو را از بهره‌های دنیا و آخرت هر دو محروم خواهد ساخت. در باقیماندة عمر خود عمر از دست رفته را جبران کن...

آفرین 👌

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
دقیقا بعد ۳۰زندگی به همه حرفات رسیدم

من بعد از 13 زندگی 😁👌

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
نخوندم کتابشو راجع به چیه؟

خیلی کتاب عالیه حتما بخونید راجب همین که چطوری باشیم چطور رفتارکنیم و...

مثلامیگه بیشعوری یه فحش نیست بلکه یه بیماری ادم وقتی میخونش میفهمه خودشم چقدربیشعوربوده نمیدونست